اخبار


هشتم تیرماه روز برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

2024 05 20
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد با اشاره به اینکه جدول زمان بندی انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده در فضای مجازی اعتبار ندارد، گفت: هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به شورای محترم نگهبان پیشنهاد شده و پس از تایید اطلاع رسانی می شود.

اعزام ۲۳۰۰ یزدی برای شرکت در مراسم تشییع شهدا

2024 05 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ یزدی در قالب ۵۲ اتوبوس برای شرکت در مراسم تشییع رئیس جمهور به تهران اعزام می‌شوند.
استاندار یزد:

آیت الله رئیسی؛ سیدالشهدای خدمت است/ خدمت به مردم؛ تا آخرین لحظه مسئولیت

2024 05 20
استاندار یزد نامگذاری شهید آیت الله رئیسی به نام «سید الشهدای خدمت» را تعبیر درست و به جایی دانست و  گفت:مجاهدت در راه خدا، تبعیت از ولی امر مسلمین و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، عشق مثال زدنی به مردم و خدمت به آن ها بدون توجه به حواشی و تخریب ها از ویژگی های این شخصیت بزرگ است.

حضور ویدئو کنفرانسی معاون اقتصادی استاندار یزد در جلسه بررسی مسائل مالیاتی استان‌ها

2024 05 20
نشست معاونین هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌ها در خصوص بررسی مسائل مالیاتی استان‌ها امروز دوشنبه سی و یکم اردیبهشت در پی حادثه تأسف بار سقوط بالگرد ریاست جمهوری و هیئت همراه، به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

پیام تسلیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد درپی شهادت سید الشهدای خدمت و خادم الرضا (ع) حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی

2024 05 20
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی شهادت رئیس جمهور و همراهان وی را در پی حادثه بالگرد تسلیت گفت.

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان‌، استاندار و نماینده مردم شریف یزد در مجلس خبرگان رهبری در پی شهادت سید الشهدای خدمت، خادم الرضا(ع) و شهید جمهور حضرت آیت ا... رییسی(ره)

2024 05 20
نماینده ولی فقیه در استان‌، استاندار و نماینده مردم شریف یزد در مجلس خبرگان رهبری در پی شهادت سید الشهدای خدمت، خادم الرضا(ع) و شهید جمهور حضرت آیت ا... رییسی(ره) پیامی را صادر کردند.

مشکلات واحدهای تولیدی استان در قالب ملاقات مردمی رسیدگی شد

2024 05 19
مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان در قالب ملاقات مردمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد رسیدگی شد.

پاسخگویی مستقیم استاندار یزد به اقشار مختلف مردم در روز یکشنبه

2024 05 19
استاندار یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت حل مسائل و دغدغه های آن ها را صادر کرد.

حضور استاندار یزد در جمع کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال چادرملو /آرزوی موفقیت برای 4 هفته پایانی لیگ آزادگان

2024 05 19
استاندار یزد در جمع کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال چادرملو اردکان حضور یافت و برای آن ها در ۴ هفته پایانی لیگ آزادگان آرزوی موفقیت کرد.  
استاندار یزد:

آموزش‌، حمایت‌ و احیای جایگاه روابط عمومی‌ها در دستور کار باشد/ ایجاد اعتماد عمومی؛ شاه کلید تحقق شعار سال

2024 05 19
استاندار یزد مهم‌ترین مسئله در تحقق شعار سال را ایجاد اعتماد عمومی، آموزش و اقناع مردم دانست و گفت: در این راستا راه‌کارهای افزایش مشارکت مردم در حوزه  اقتصاد باید تبیین شود.

پیگیری برای حضور روستای فهرج در انتخاب بهترین روستای جهانی گردشگری سال ۲۰۲۴ میلادی

2024 05 19
 روستای فهرج بر اساس شاخص‌های جاذبه، زیرساخت، زنجیره ارزش و پایداری روستا، با رتبه ۲ ملی به‌عنوان یکی از ۸ کاندیدای ایران، در پروژه بهترین روستاهای جهانی گردشگری سال ۲۰۲۴ میلادی برای معرفی به سازمان جهانی گردشگری انتخاب شد.

نشست وبیناری شورای مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری های سراسر کشور

2024 05 19
 احمد گنجی مدیرکل پدافندغیرعامل استان یزد در نشست وبیناری شورای مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری های سراسر کشور حضور یافت.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

حضور جدی دانشگاه‌ها در عرصه صنعت استان عملیاتی می‌شود

2024 05 19
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: استفاده از دانشگاه در عرصه‌های مختلف صنعتی استان از اولویت‌ها و برنامه‌های مدیران اقتصادی استان یزد بوده که حضور دانشگاه‌ها در این عرصه عملیاتی می‌شود.
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران:

استان یزد با 95 درصد پیشرفت طرح های بازآفرینی شهری رتبه دوم کشور را کسب کرد

2024 05 19
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران در نشست بازآفرینی استان یزد با اشاره به وضعیت نوسازی و بازآفرینی محلات هدف در کشور اظهار داشت: از ۱۴۵ هزار بنا در محلات هدف استان یزد ۸۴ درصد آن وضعیت ناپایدار دارند که در برش 4 ساله برای ۸ هزار 100 واحد می بایست اقدام بازآفرینی صورت می گرفت که با تلاش های استان و کسب پیشرفت 95 درصدی در این طرح ، رتبه دوم کشور را در این زمینه کسب کرده است.

نشست هماهنگی مدیران مجموعه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد

2024 05 19
 دومین نشست مدیران حوزه معاونت عمرانی در سال جاری به ریاست مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار کردید.

دیدار مدیرعامل‌شرکت رهبران اقتصاد همت با معاون اقتصادی استاندار یزد

2024 05 18
مدیر عامل‌شرکت رهبران اقتصاد همت در دیداری با معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به بیان مسائل و مشکلات این شرکت پرداخت.

اهدای زمین به ۵۰۰۸ خانواده یزدی در قالب طرح جوانی جمعیت

2024 05 18
در مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار یزد به ۵۰۰۸ خانواده مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، زمین واگذار شد.

نشست همکاری بین شرکت های فناور و دانش‌بنیان استان یزد با شرکت مگفا برگزار شد

2024 05 18
نشستی با حضور مدیران شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات استان یزد و مدیرعامل شرکت مگفا برگزار شد.
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

یزد از استان های پیشرو در حوزه نهضت ملی مسکن/ ساخت مسکن را با جدیت در کشور دنبال می‌کنیم

2024 05 18
وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه ساخت مسکن را با جدیت در کشور دنبال می‌کنیم گفت: یزد یکی از استان‌های پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن به شمار می‌رود.
استاندار یزد:

تکمیل فاز اول پروژه انتقال آب از دریا با قابلیت 20 میلیون مترمکعب / رشد چشمگیر در آمدهای استان از محل یک درصد فروش معادن/انجام مطالعات «منطقه آزاد گردشگری» در دستور کار است

2024 05 18
استاندار یزد مسئله آب و اجرای پروژه خط انتقال آب دریا را از مهمترین مسائل مورد پیگیری در استان دانست و گفت: خوشبختانه فاز اول این خط با قابلیت انتقال ۲۰ میلیون متر مکعب آب تا ۱۵ روز آینده به پایان خواهد رسید.
حضور استاندار یزد در بخش نیر و جشن «زیر سایه خورشید» / استاندار یزد:

وجود امام رضا(ع) در ایران نعمتی بزرگ از سوی پروردگار است

2024 05 18
مراسم جشن بزرگ زیرسایه خورشید بخش نیر با حضور استاندار یزد و جمعی از مردم برگزار شد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

تحول عظیم در پروژه های آبرسانی استان یزد در دولت سیزدهم

2024 05 18
استاندار یزد با اشاره به ورود جدی دولت سیزدهم به حل مسائل مرتبط با حوزه آب، گفت: در دولت سیزدهم تحولی بزرگ در حوزه آب در استان های فلات مرکزی مخصوصا استان یزد در حال رقم خوردن است.

زیرساخت‌های سلامت بیمارستان شاه ولی یزد تقویت می‌شود

2024 05 17
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از تقویت زیرساخت‌های سلامت بیمارستان شاه ولی یزد خبر داد.

بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از چهارمین جشنواره استارت آپ سرآمدان شاهد و ایثارگر

2024 05 17
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از رویداد استارت آپ سرآمدان شاهد و ایثارگر استان یزد بازدید کرد.

خدمات دستگاه ها، دقیق اطلاع رسانی شود

2024 05 17
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: خدمات و دستاورد‌های ادرات و دستگاه ها، درست و دقیق به مردم اطلاع رسانی شود.

بازدید استاندار یزد از فاز اول خط دوم انتقال آب خلیج فارس به یزد

2024 05 16
استاندار یزد به همراه جمعی از مدیران استان، از روند اجرای فاز اول خط دوم انتقال آب خلیج فارس به یزد بازدید کرد. با بهره برداری از این پروژه ۲۰ میلیون متر مکعب به ظرفیت آب استان، اضافه می‌ شود.
استاندار یزد مطرح کرد؛

شناسایی ۱۴۰ فرصت سرمایه گذاری در قالب کیف سرمایه گذاری/ عزم راسخ استان برای جذب سرمایه گذار خارجی

2024 05 16
با اشاره به صدور مجوزهای بی‌نام در حوزه‌های مزیت‌دار استان مبتنی بر سند تحولی یزد نوین گفت: در این راستا بیش از ۱۴۰ فرصت سرمایه گذاری که زیر ساخت‌های آن در استان مورد تامین بوده در قالب کیف سرمایه‌گذاری آماده شده است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

رتبه برتر استان یزد در برگزاری و پشتیبانی مراسم اربعین/ برگزاری مراسم اربعین با محوریت مردم؛ بزرگترین نقطه قوت این رویداد عظیم

2024 05 16
استاندار یزد گفت: براساس ارزیابی وزارت کشور، یزد در امر برگزاری و پشتیبانی مراسم اربعین در سال 1402، در رده عالی و زمره استان های ممتاز کشور قرار گرفت.
استاندار یزد:

پیشتازی یزد در واگذاری زمین های طرح جوانی جمعیت/ واگذاری 9 هزار قطعه زمین به واجدین شرایط با پوشش 100 درصدی متقاضیان

2024 05 16
استاندار یزد با تاکید بر اینکه قانون جوانی جمعیت به صورت بند به بند و خط به خط در استان یزد پیگیری و اجرا می شود، گفت: در حال حاضر یزد؛ استان پیشتاز کشور در زمینه واگذاری زمین های جوانی جمعیت است.  
استاندار یزد؛

دانشگاه یزد با جهشی دوسالانه در صدر تخصیص اعتبارات ملی قرار دارد/تجلیل از استادان و سرآمدان آموزشی دانشگاه

2024 05 16
استاندار یزد با بیان اینکه دانشگاه یزد در صدر تخصیص اعتبارات ملی قرار دارد، افزود: این مجموعه با جهش در دو سال گذشته، در جدول بودجه‌ای دانشگاه‌های کشور به تناسب سرانه تعداد استاد، دانشجو و کارمند جزو دانشگاه‌های درجه یک محسوب می‌شود.

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت در محله‌ی نعیم آباد یزد

2024 05 16
مرکز خدمات جامع سلامت شهید حسن آخوندی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محله‌ی نعیم آباد یزد افتتاح شد.

زائران اربعین حسینی از امروز نسبت به اخذ و تمدید گذرنامه اقدام نمایند

2024 05 16
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: کسانی که تمایل به شرکت در مراسم اربعین امسال را دارند از امروز نسبت به اخذ و تمدید گذرنامه خود و همراهان اقدام کنند.

بررسی مسائل و مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه کاشی

2024 05 16
مدیران عرفان کاشی در جلسه‌ای با معاون اقتصادی استاندار یزد به بررسی مسائل و مشکلات خود در این صنعت پرداخت.

ضرورت تسهیل‌گری در جذب سرمایه‌گذاری گردشگری استان یزد

2024 05 16
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: باید تسهیل‌گر سرمایه‌ گذاران در حوزه گردشگری باشیم و زیرساخت‌های مناسب برای صاحبان سرمایه فراهم کنیم تا بتوانند سرمایه‌گذاری لازم را در استان انجام دهند.
به مناسبت دهه کرامت صورت پذیرفت؛

تجلیل از خادمیاران کانون خدمت رضوی شهید الله دادی شاهدیه

2024 05 16
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، به مناسبت دهه کرامت باحضور علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از جمعی از خادمیاران کانون خدمت رضوی شهید الله دادی شاهدیه تجلیل به عمل آمد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

تشویق و حمایت از سرمایه‌گذار خارجی از الزامات توسعه استان یزد است

2024 05 16
معاون هماهنگی امور اقتصادی و استانداری یزد گفت: تشویق و حمایت از سرمایه‌گذار خارجی را یکی از الزامات توسعه استان برشمرد و گفت: روابط دیپلماتیک در جای خود مهم است و باید انجام شود.

پیام تبریک استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی

2024 05 15
مهران فاطمی؛ استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر کرد.
باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد صورت پذیرفت؛

یازدهمین جشنواره تخصصی تدریس برتر

2024 05 15
مرحله ی منطقه ای جشنواره تخصصی تدریس برتر باحضور نمایندگان هشت استان در یزد برگزار شد.

اختتامیه‌ی زنگ کتابخوان در مدارس استان یزد

2024 05 15
به گزارش روابط عمومی  استانداری یزد،آیین اختتامیه زنگ کتابخوانی یار مهربان ‌و‌ تجلیل ازمدیران طرح با حضور فاطمه کارگران بافقی مدیر‌کل اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد برگزار شد.

در دستور کار قرار دادن فرامین و تدابیر رهبر معظم انقلاب توسط کارگزاران حج در حج امسال

2024 05 15
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: کارگزاران حج باید فرامین و تدابیر رهبر معظم انقلاب را که به عنوان حج برائت نام گذاری نموده اند در دستور کار قرار دهند.

نشست جمعی از کارگزاران حج استان یزد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 05 15
جمعی از کارگزاران حج استان به منظور ارائه اقدامات انجام شده در سال گذشته و برنامه های حج سال جاری با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد دیدار کردند.
استاندار یزد:

اختصاص سهمی شاخص از تسهیلات تبصره ای به بخش صنایع دستی/ بسترهای اقتصاد هویت بنیان تقویت می شود/ پیگیری مطالبات با تشکیل اتحادیه و صنف صنایع دستی

2024 05 15
استاندار یزد از سخنانش از اختصاص سهم قابل توجهی از تسهیلات تبصره‌ای استان به بخش صنایع دستی با محوریت تامین سرمایه در گردش متناسب با نیازهای موجود در این حوزه خبر داد.
استاندار یزد؛

پیگیری جدی پروژه های حوزه نهضت ملی مسکن /انجام تعهدات استانی حوزه مسکن تا پایان دولت

2024 05 15
استاندار یزد گفت: مسائل مربوط به طرح نهضت ملی مسکن به صورت شبانه روزی پیگیری و فرایند اجرای آن ها تسریع شود.
استاندار یزد مطرح کرد؛

محصولات صنایع دستی؛ سفیران هویتی و فرهنگی کشور / توسعه صادرات صنایع دستی، در دستور کار متولیان امر قرار گیرد/ تمرکز استان بر حمایت از صنایع دستی بر اساس سند یزد نوین

2024 05 15
استاندار یزد گفت: هر محصول صنایع دستی به عنوان یک سفیر هویتی و فرهنگی برای کشور محسوب می‌شود.

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرکل جدید جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان یزد

2024 05 15
آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی یزد با حضور عضو هیئت مديره و معاون بهره بردارى و فروش اموال منقول برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه "آشنایی با شیوه های نوین تامین منابع مالی" و "آشنایی با اصول مدیریت و کار تیمی" ویژه سمنها

2024 05 14
کارگاه آموزشی یک روزه "آشنایی با شیوه های نوین تامین منابع مالی" و "آشنایی با اصول مدیریت و کار تیمی"  ویژه سازمان های مردم نهاد دارای مجوز از استانداری و فرمانداری ها برگزار شد.
استاندار یزد:

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اندازه ای قد می‌کشد که نظام آموزش و پرورش رشد کنند/ افتخار آفرینی امروز صنعتگران یزدی مرهون تلاش معلمان است/ 30سال صدرنشینی یزد در تعلیم و تربیت مرهون تلاش معلمان است

2024 05 14
استاندار یزد در آیین تجلیل از مقام معلم، گفت: افتخارآفرینی‌های امروز صنعتگران و فعالین اقتصادی استان نیز محصول تلاش معلمین آن ها در گذشته است.

برگزاری نشست بررسی مسائل مرتبط به طرح انتقال پساب به بافق

2024 05 14
نشست بررسی مسائل مرتبط به طرح انتقال پساب به بافق، به ریاست استاندار یزد برگزار شد.  

تداوم سرمایه گذاری های قرارگاه اقتصادی وزارت دفاع در استان یزد

2024 05 14
در نشست استاندار یزد با فرمانده قرارگاه اقتصادی وزارت دفاع، سرمایه گذاری قرارگاه در چند پروژه بزرگ مورد توافق قرار گرفت.

نشست مشترک سفیر تایلند در ایران با استاندار یزد/ تاکید بر گسترش همکاری و ایجاد ظرفیت های جدید/ گستر‌ش ارتباطات تجاری در دستور کار قرار میگیرد

2024 05 14
در نشست استاندار یزد با سفیر تایلند در ایران، بر گسترش همکاری و ایجاد ظرفیت های جدید تاکید شد.

برگزاری دومین نشست شورای فنی استان در سال ۱۴۰۳

2024 05 14
 جلسه شورای فنی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضا تشکیل گردید.

برگزاری جلسه شورای مدیران حوزه معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد

2024 05 14
جلسه شورای مدیران حوزه معاونت هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری برگزار شد.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

استقرار صنایع هایتک، کم آب بر در اولویت استان است

2024 05 14
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: ظرفیت‌های علمی و پژوهشی شرکت‌های دانش‌بنیان و استقرار صنایع هایتک موجود در استان یزد فرصت مناسبی به منظور سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

بازدید معاون اقتصادی استاندار یزد از طرح کمربند سبز شرکت مدرن کاغذ صنعت سبز

2024 05 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برای دومین بار در قالب طرح کمربند سبز از پروژه شرکت مدرن کاغذ صنعت سبز بازدید کرد.

شرکت پنج هزار یزدی در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

2024 05 13
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از اعزام پنج هزار یزدی برای شرکت در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در حرم مطهر ایشان خبر داد.

نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

2024 05 13
در این نشست موارد حوزه گردشگری استان مورد پیگیری قرار گرفت.

پیام استاندار یزد به مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

2024 05 13
استاندار یزد به مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی پیامی صادر کرد.

برگزاری اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان در سال ۱۴۰۳

2024 05 13
 اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان در سال ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و اعضای کارگروه در محل سالن مدیریت بحران استان برگزار گردید.

بازدید معاون اقتصادی استاندار از گروه تولیدی استیل

2024 05 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به همراه مدیرکل سازمان صمت استان از گروه تولیدی و فروشگاهی كيف و كفش استیل در استان یزد بازدید کرد.

مشکلات واحدهای تولیدی استان در قالب ملاقات مردمی رسیدگی شد

2024 05 13
مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان در قالب ملاقات مردمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد رسیدگی شد.

برگزاری نشست پیگیری مصوبات سفر استاندار به‌ شهرستان تفت به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 05 12
  این نشست با حضور فرماندار شهرستان تفت، مشاوراستاندار و مسئول پیگیری مصوبات سفر، مدیران دستگاه های اجرایی استان و مسئولان شهرستان تفت در محل اداره کل بحران استانداری برگزار گردید.
استاندار یزد مطرح کرد؛

ایجاد 2000 مگا وات نیروگاه خورشیدی؛ چشم انداز استان در سند یزد نوین/ فراهم سازی زمینه تولید 1400 مگاوات تا انتهای 1402/ عبور از ناترازی های حوزه انرژی با توجه ویژه به انرژی خورشیدی

2024 05 12
استاندار یزد با بیان اینکه یکی از هدفگذاری های استان در این حوزه ایجاد 2000 مگاوات نیروگاه خورشیدی است، گفت: با حضور سرمایه گذاران خارجی و بخش خصوصی استان، تا کنون 1400 مگاوات نیروگاه خورشیدی احداث شده یا در دست احداث است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

راه اندازی خانه های هلال در محلات؛ اقدامی مهم و درخور تحسین/ پیگیری جذب اعتبارات به منظور به روز رسانی تجهیزات هلال احمر استان

2024 05 12
استاندار یزد با اشاره به مطالبات و درخواست های مجموعه هلال احمر استان، گفت: در راستای رفع مشکلات تجهیزاتی و آموزشی توجه بیشتری به اعتبارات سال 1403 این مجموعه خواهد شد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

فعالیت اقتصادی سازمان دانش آموزی استان اقدامی نوآورانه و ارزشمند/معدل فکری دانش آموزان امروز نمایانگر وضعیت 20 سال آینده کشور است

2024 05 12
استاندار یزد انجام فعالیت‌های اقتصادی توسط سازمان دانش آموزی استان را اقدامی نوآورانه و ارزشمند توصیف کرد و گفت: علی رغم وظیفه مسئولان در حمایت مالی از این سازمان، برنامه‌ریزی در راستای قطع وابستگی کامل به کمک‌های دولتی در دستور کار قرار گیرد.

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 05 12
در این دیدار شهروندان ضمن ملاقات حضوری با علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به بيان مشکلات خود پرداختند و مهندس عزیزی نیز دستورات قانونی لازم، برای رفع مشکلات آنها به واحدهای مربوطه صادر نمود.

برگزاری نشست بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه سایت ۳۷۷ پردیس زندگی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 05 12
 در این نشست برنامه زمانبندی پروژه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید برنامه زمانبندی با افزایش جبهه های کاری و ورود پیمانکاران جدید به سایت تهیه و اجرایی گردد.

سومین شورای راهبری ستاد سهام برگزار شد

2024 05 12
شورای راهبری ستاد سهام با محوریت تحقق شعار سال با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد و اعضای کارگروه ستاد برگزار شد.
استاندار یزد تاکید کرد:

در گام دوم انقلاب اثرگذاری دختران در مسیر پشرفت دوچندان شود /حمایت‌های تسهیلاتی در راستای ایجاد پاتوق های دخترانه

2024 05 11
استاندار یزد از حمایت‌های تسهیلاتی استان در راستای ایجاد پاتوق‌های دخترانه نظیر کافه کتاب، کافه‌ هنر، گیم‌نت‌ها و... در فضای کاملا سالم و با نشاط خبر داد.

بررسی ۴ دستور کار در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد

2024 05 11
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی‌ و گردشگری استانداری یزد برگزار و ۴ دستور کار در این جلسه  مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری دومین نشست کارگروه انرژی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 05 11
 دومین نشست کارگروه انرژی استان امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور معاونین برنامه ریزی و امور اقتصادی و تجارب خارجی شرکت توانیر و سایر اعضا در محل شرکت برق منطقه ای استان برگزار گردید.

برگزاری نشست ستاد استانی مولد سازی دارایی های دولت

2024 05 11
 نشست ستاد استانی مولدسازی دارایی های مازاد دستگاه های اجرایی جهت بررسی آخرین وضعیت املاک مازاد اداره کل آموزش و پرورش ، راه آهن و محیط زیست استان و تصمیم گیری جهت رفع موانع تشکیل گردید.
معاون استاندار در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای:

بیش از ۴هزار میلیارد تومان طرح های توسعه برق در دستور کار استان است.

2024 05 11
 محمد جواد ابوالحسینی در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای که ظهر امروز در سالن شهید عباسپور و با حضور معاون شرکت توانیر برگزار شد گفت: جایگاه استان یزد در زمینه تولید برق کشور جایگاه مناسبی است و هم اکنون با وجود تولید ۲ هزار و ۶۰۰ مگاواتی حرارتی، حدود یکهزار و ۴۰۰ مگاوات برق حرارتی در دست احداث است.

بررسی تفاهم‌نامه‌های دور دوم سفر رییس جمهور به استان یزد

2024 05 11
جلسه هماهنگی و بررسی تفاهم‌نامه‌های دور دوم سفر  رییس جمهور به استان یزد  با حضور معاون اقتصادی استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار و در خصوص آخرین وضعیت اجرای مصوبات سفر دور دوم ریاست جمهوری بحث، بررسی و تصمیم گیری شد.

ضرورت تسهیلگری‌ هدفمند در راستای تحقق اهداف پایه گذاری در بانک رسالت/ تحقق بانکداری اسلامی در مدل بانک رسالت

2024 05 11
استاندار یزد با بیان اینکه مجموعه بانک قرض الحسنه رسالت بر اساس تقوا پایه گذاری شده است، اظهار کرد: این مجموعه به الگویی برای ورود در حوزه حکمرانی اقتصادی و مشکل گشایی بر اساس اقتصاد اسلامی تبدیل شده است.

جلسه برنامه ریزی برای اربعین ۱۴۰۳

2024 05 11
 جلسه بررسی مسائل و مشکلات اربعین سال ۱۴۰۲ و برنامه ریزی برای برگزاری اربعین ۱۴۰۳ به ریاست علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

تجلیل استاندار یزد از دانش آموز نخبه یزدی به مناسبت روز دختر/زمینه سازی برای شکوفایی استعدادهای دختران استان

2024 05 11
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، استاندار یزد به مناسبت روز ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، در منزل خانواده صبا فروزش؛ از نخبگان دانش آموز استان حضور یافت و از این دانش آموز، پدر، مادر و معلمین وی تجلیل کرد.
استاندار یزد:

پدیده «حج» نشان می‌دهد آمال دین برای بشریت بدون همدلی و وحدت محقق نمی شود

2024 05 11
استاندار یزد گفت: با تدبر در پدیده حج، بر همه ما مسجل می شود که بسیاری از آرزوها و آمال دین برای بشریت، بدون همدلی و همبستگی و وحدت همه دین داران محقق نخواهد شد.

رونمایی از سریال یزدی پشت پرده با حضور استاندار یزد

2024 05 11
در نشستی با حضور استاندار یزد از سریال یزدی «پشت پرده» رونمایی شد.

دیدار دانشجویان دافوس ارتش جمهوری اسلامی ایران با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 05 10
دانشجویان دوره ۳۴ دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد دیدار و گفتگو کردند.

پیام تبریک استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) و روز دختران و آغاز دهه کرامت

2024 05 10
استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت پیام تبریکی صادر کرد.
استاندار یزد:

پیگیری ویژه مسکن، اشتغال و ازدواج جوانان در قالب طرح جوانی جمعیت/ 40 درصد از تسهیلات تبصره ای استان به حوزه نساجی اختصاص یافت /طرد 58 هزار تبعه غیر مجاز از استان

2024 05 10
 استاندار یزد گفت: مسئله مسکن، اشتغال و ازدواج جوانان به طور خاص توسط دولت سیزدهم در حال پیگیری است.

حضور استاندار یزد در مرحله استانی و اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری«امید فردا»

2024 05 09
استاندار یزد با حضور در محل برگزاری مرحله استانی و اختتامیه چهل و دومین جشنواره فرهنگی هنری «امید فردا»، از نزدیک در جریان روند برگزاری این جشنواره قرار گرفت.

ایجاد گفتمان فرزندآوری نیازمند هم افزایی همگانی است

2024 05 09
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد گفت: فرهنگسازی، اقناع اجتماعی و ایجاد گفتمان فرزندآوری هم نیازمند همکاری همه ارگان‌ها، دستگاه‌ها و مراجع فرهنگی و دینی بوده و هم نیازمند زمان بیشتری است.
استاندار یزد:

بالاترین رتبه های علمی و ارزشی بر سفره نظام تعلیم و تربیت به بالندگی رسیده است

2024 05 09
استاندار یزد گفت: همه ما با هر جایگاهی ریزه خوار خوان با کرامت و پر از نورانیت، عشق و محبت جامعه معلمان و فرهنگیان هستیم.
استاندار یزد:

ضرورت راه اندازی دفاتر تسهیلگری و تقویت مشارکت محلی در بازسازی بافت های فرسوده شهری

2024 05 09
استاندار یزد بر ضرورت راه‌اندازی دفاتر تسهیلگری در استان و نیز مشارکت و همکاری مردم محلی و فعالین محله گفت: در راستای تسریع مسئله نوسازی بافت‌های فرسوده کارگزاری ها در مجموعه شهرداری ها تسهیل امور مردم را در دستور کار قرار دهند.

در مراسمی باحضور تقوایی مشاور عالی استاندار و سعید رستگاری مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد از برگزیدگان چهل و دومین جشنواره فرهنگی و هنری امید فردا تجلیل شد

2024 05 09
 این جشنواره با حضور ۲۰۰۰ نفر از دانش آموزان هنرمند استان یزد برگزار شد  

برگزاری جلسه کمیسیون حفاظت از آزمون

2024 05 09
جلسه کمیسیون حفاظت از آزمون با موضوع امتحانات نهایی پایه دوم متوسط به ریاست علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

تکریم مقام معلم در نشست شورای اداری استان یزد

2024 05 09
 نشست شورای اداری به ریاست استاندار یزد برگزار و در جریان آن جمعی از مدیران استان از یکی از معلمین تاثیر گذار خود، تجلیل کردند.

یزد؛ میزبان همایش ملی خانواده، فرزندآوری و جوانی جمعیت

2024 05 09
همایش ملی خانواده، فرزندآوری و جوانی جمعیت اواخر اردیبهشت ماه جاری و به میزبانی استان یزد برگزار می شود.

تاکید استاندار یزد بر ضرورت مستندنگاری روایت های ورزش زورخانه ای

2024 05 09
استاندار یزد به ضرورت مکتوب و مستندسازی روایت های ورزش زورخانه ای و تدوین تاریخ شفاهی آن اشاره و آن را یکی از اقدامات لازم الاجرا در این حوزه عنوان کرد.

حضور استاندار یزد در جشن بزرگداشت روز جهانی ماما و بررسی مسائل آن ها

2024 05 09
استاندار یزد در جشن بزرگداشت روز جهانی ماما حضور یافت و به بررسی مسائل و دغدغه های این قشر زحمتکش پرداخت.

برگزاری جلسه بررسی مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان ابرکوه

2024 05 09
 این نشست به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور فرماندار ابرکوه، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید.

اجرای قانون هوای پاک در اولویت برنامه‌های استان یزد

2024 05 09
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: از جمله اولویت‌های تبیین شده این است که در چشم‌انداز توسعه پایدار استان‌، موضوع محیط زیست واحدها مورد توجه جدی قرار گیرد.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر

2024 05 09
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را تبریک گفت.

مگافارم دام سبک؛ پروژه تحولی استان برای خودکفایی در تولید گوشت قرمز

2024 05 08
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد استراتژی تقویت و توسعه واحدهای بزرگ پرورش دام پرواری «مگافارم» با استفاده از ظرفیت صنایع را ضروری دانست و گفت: پنجاه مگافارم با هدف خودکفایی و جهش تولید دام در سراسر استان طراحی و برنامه ریزی شده است

نشست برنامه ریزی برای جایگزینی منابع آبی نامتعارف با منابع آب در حال استفاده مطابق با بند ع تبصره ۸ قانون بودجه ۱۴۰۲

2024 05 08
 این نشست به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان ، مديرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برگزار گردید.

برگزاری جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم نهاد استان یزد

2024 05 08
اولين جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم نهاد استان یزد به ریاست علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با مدیران نواحی و ادارات شهرستانی آموزش و پرورش استان

2024 05 08
 این نشست با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل نوسازی مدارس استان و مدیران نواحی آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

پیام تبریک استاندار یزد به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

2024 05 08
استاندار یزد به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر پیام تبریکی صادر کرد.

برگزاری دومین جلسه هماهنگی برگزاری مجمع سرمایه‌گذاری سهام عدالت یزد

2024 05 08
دومین جلسه بررسی روند اجرایی و هماهنگی برگزاری مجمع‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت یزد در محل دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی  استانداری یزد برگزار شد.