فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی در این مراسم با بیان اینکه کار و کارگر در اسلام از جایگاه ویژه و خاصی برخوردار است افزود: در اسلام جایگاه کار و شأن کارگر مهم و ارزنده بحساب می آید تا آنجائیکه که پیامبر عظیم الشأن اسلام بوسه بر دست کارگر زده و فرمودند: « این دستی است که در آتش جهنم نمی سوزد».

فرماندار با اشاره به اینکه در دو سال اخیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موضوع اقتصاد مقاومتی را مطرح و سیاستهای کلی آن را برای اجرا ابلاغ نموده اند خاطر نشان کرد: از نکات اصلی در بحث اقتصاد مقاومتی توجه ویژه به کار ، خودباوری ، نگاه به درون ، توجه به ظرفیتها و پتانسیل ها است که می تواند در تحقق ساختن این هدف نقش بسزایی داشته باشد.

وی با تأکید به اینکه در شرایط فعلی کشور باید به فکر بهبود فضای کسب و کار در جامعه باشیم اظهار داشت: دولت تدبیر و امید قصد دارد با حمایت از کارآفرینان ، آنها را در جهت سرمایه گذاری و ایجاد شغل هر چه بیشتر تشویق نماید.

شاکری شمسی در پایان گفت: در چند سال گذشته شهرستان یزد به سبب قرار گرفتن در مرکز استان نتوانسته به جایگاه واقعی خود برسد که امیدواریم با همت مدیران شهرستانی و نیز تفویض اختیار از سوی مدیران کل در حوزه شهرستان به مدیران ، بتوانیم یزد را به جایگاهی که زیبنده آن است برسانیم.

شایان ذکر ساختمان جدید مدیریت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد در بلوار مطهری جنب گلزار شهدای کوچه بیوک قرار دارد.