به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، محمود شاكري شمسي در اين پيام آورده است : 17 مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهيد محمود صارمي يادآور تلاش ها و زحمات آزاد مرداني است كه با همت ، پشتكار همراه با رعايت عدل و انصاف در مسير اطلاع رساني و آگاهي بخشي جامعه گام بر مي دارند.

نقش  و اثر گذاري خبرنگاران در انعكاس رويدادهاي مختلف در عصري كه با انفجار اطلاعات مواجه است بر كسي پوشيده نيست، امروزه مردم آزاده دنيا اثرگذاري پيام آوران متعهد در انعكاس ظلم هاي وارده بر مردم مظلوم غزه را فراموش ننموده اند ، خبرنگاراني كه امر خطير خبر رساني را در خطر پذيري با جان پذيرا شده اند تا سهم كوچكي از انتقال جنايات رژيم صهيونيستي را به وجدان هاي بشري داشته باشند..

در حال حاضر جايگاه و منزلت خبرنگار به عنوان يك عنصر آگاهي بخش در جامعه با ارائه و اطلاع رساني صحيح و به موقع اخبار ،‌ از طرفي بازوي مشورتي قابل اعتماد براي مسئولين اجرايي سازمان  ها و دستگاه ها به منظور بيان فعاليت ها و اقدامات دولت و از طرفي منتقل كننده انتظارات و در خواست هاي جامعه به مديران مي باشند.

اينجانب در پايان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي و تبريك روز خبرنگار به تمامي خبرنگاران ، سلامتي و توفيق روز افزون آن را از خداوند منان مسألت مي نمايم.