معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمدعلی طالبی در نشست شورای اداری شهرستان یزد افزود: در جمهوری اسلامی ایران قانون تایید شده توسط شورای نگهبان و مبتنی بر نظام ولایی است لذا جایگاه محکمی در همه امور دارد.

وی ادامه داد: هیچ چیزی مانند فساد نمی تواند قانون را به چالش بکشاند و لذا دولت تدبیر و امید در یکسال گذشته برای حاکمیت قانون و مبارزه با فساد تمام تلاش خود را بکار گرفته است.

قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان یزد خاطرنشان کرد: خوشبختانه در مبارزه با فساد موفقیت های خوبی داشتیم و در استان نیز از رانت خواری و فساد جلوگیری شد.

طالبی افزود: در مورد اعلام اسامی مفسدان با توجه به اینکه دولت تدبیر و امید نمی خواهد با حرکت تبلیغی ذهن مردم را درگیر کند لذا با قدرت تمام با ظاهر فساد مبارزه کرده و به اطلاع مردم خواهد رساند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته دولت به مدیران شهرستان یزد گفت: با توجه به اینکه بیش از 60 درصد جمعیت استان در شهرستان یزد ساکن هستند لذا وظیفه مدیران این شهرستان سنگین تر است.

فرماندار یزد نیز در این نشست گفت: هفته دولت فرصت خوبی است تا عملکرد خود را محک زده و نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنیم.

محمود شاکری شمسی افزود: مردم بهترین ارزیاب و داور هستند و می توانیم با پیگیری اقدامات انجام شده و نحوه رضایتمندی مردم از چگونگی عملکرد خود مطلع شویم.

وی ادامه داد: از نقدهای سازنده هرگز ناراحت نخواهیم شد و با آغوش باز نقدها را پذیرا هستیم.

رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان یزد اظهار کرد: دولت تدبیر و امید آشتی ملی را در کشور بوجود آورده و در سطح بین المللی نیز با تاکید بر عزت، مصلحت و کرامت و با زبان منطق با کشورهای دیگر ارتباط برقرار کرده است.

شاکری شمسی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید در اولین گام با تقدیم لایحه ای جلوی گرانی را گرفت و در زمینه سلامت نیز طرح کمک به درمان مردم در حال اجرا است.

این مسوول ادامه داد: شفاف سازی به عنوان یکی از اصول دولت تدبیر و امید است و مدیران از آمارهایی که دروغ و غلو شده باشد، باید به شدت پرهیز کنند.

فرماندار یزد یاد آور شد: در هفته دولت 86 طرح در شهرستان یزد با دو هزار و 330 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید که این طرح ها در زمینه کشاورزی، مخابرات، بهسازی روستاها و 85 درصد آن به طرحهای عمران شهری اختصاص دارد.