فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی در صحن علنی شورای اسلامی شهر یزد گفت: فرصت خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سعادتی ارزشمند است و از اینرو همه مسئولین دولتی و هم منتخبین مردم باید در جهت کسب با خدمت صادقانه به مردم در جهت کسب رضایت خداوند متعال حرکت کنند.

فرماندار با گرامیداشت روز ملی شوراها افزود : 9 اردیبهشت سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در سال 1359 مبنی بر تشکیل شوراها است و این روز بیانگر رشد و بلوغ حضور مردم در عرصه نقش آفرینی ایران اسلامی به حساب می آید.

وی اتکاء به آرای عمومی و نظرات مردم را از اهداف متعالی انقلاب اسلامی ایران بر شمرد و اظهار داشت: بعد از انقلاب تا کنون در کشور به طور متوسط در هر سال شاهد برگزاری یک انتخابات بوده ایم که این نشان دهنده این مطلب است که مردم در تعیین آینده خود نقش تعیین کننده ای دارند.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا قائل می باشد و ما در شهرستان سعی داریم با توجه به سیاست های عمومی دولت و همچنین در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مردم با این نهاد اجتماعی هر گونه تعامل و همکاری را داشته باشیم.

وی توسعه حمل و نقل عمومی ، بهسازی و نوسازی معابر، و بهبود نما و منظر شهری را در آبادانی شهر مهم و ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری با تشکیل اتاقهای فکر و استفاده از نظرات کارشناسان و صاحبنظران و همچنین تعامل و همکاری با سایر دستگاه های ذیربط هر چه بیشتر در این مسیر موفق باشد.