فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمود شاکری شمسی در این جلسه با تاکید بر اهمیت و نقش روابط عمومی ها، گفت: روابط عمومی ها ویترین و آینه تمام نمای سازمان ها هستند.

فرماندار یزد با اشاره به اینکه مهمترین وظیفه روابط عمومی ها انتقال اطلاعات و ارائه گزارش از فعالیتهای انجام شده سازمان است افزود: از طریق ارائه گزارش و اطلاع رسانی صحیح و شفاف مردم شاهد اقدامات و خدمات انجام شده توسط مسئولین در رده های مختلف خواهند بود که این خود باعث افزایش حس امیدواری در سطح جامعه خواهد شد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی ها باید یک ارتباط تنگاتنگ با جامعه بیرونی خود داشته باشند اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان به شمار می رود که باید از طریق برنامه ریزی و هدف گذاری این ارتباطات را بیش از پیش گسترش دهد.

در این دیدار مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری یزد با اشاره به اینکه از 27  اردیبهشت تا 2 خرداد به عنوان هفته ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است خاطر نشان کرد: شعار این هفته در سالجاری "روابط عمومي، عقلانيت و اطلاع رساني صادقانه می باشد.

داود پاک طینت اعلام کرد: به مناسبت این هفته گردهمايي تخصصي مديران و كارشناسان روابط عمومي ها با حضور اساتيد كشوري برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری ضمن دیدار با فرماندار یزد از روابط عمومی فرمانداری نیز بازدید و در خصوص تجهیز برخی از امکانات سخت افزاری قول مساعد داد.