فرماندار یزد:

بزرگداشت 13 آبان نماد استکبار ستیزی و نمایش وحدت ملت ایران است

فرماندار یزد با اشاره به ضرورت حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در مراسم بزرگداشت سیزده آبان، گفت: حضور پرشور آحاد مردم در مناسبت‌های ملی و مذهبی به ویژه سیزده آبان نمایش وحدت و اقتدار ملی است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرگزاري ايسنا – منطقه يزد « مصطفي سالاري » با اشاره به اهمیت بزرگداشت سیزده آبان به عنوان روز ملی استکبار ستیزی، اظهار کرد: حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در مراسم بزرگداشت یوم الله سیزده آبان در کنار دانش‌آموزان ضروری و حائز اهمیت است.

وی مردمی بودن را یکی از مهمترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد: مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی باید با تدوین برنامه‌های منسجم و متنوع زمینه حضور سلایق مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را در تصمیم گیری‌های مراسم‌ها ایجاد کنند.

فرماندار یزد در ادامه با اشاره به سخنان اخیر رییس جمهور آمریکا، افزود: حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در مناسبت‌های ملی و مذهبی به ویژه 13 آبان پاسخی محکم و دندان شکن به یاوه‌گویی‌های ترامپ خواهد بود.

سالاری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که سیزده آبان فقط مختص به دانش‌آموز نیست و تمام مردم باید در مراسم سیزده آبان حضور پرشور داشته باشند، تصریح کرد: تدوین برنامه‌های تبیینی به منظور معرفی ارزش‌های انقلاب اسلامی و بیان اهداف انقلاب در سطح بین المللی از دیگر ضرورت‌های اجرایی در راستای حراست از ارزش‌های انقلاب است.

این مقام مسئول با اشاره به نقش خبرنگاران در انعکاس مناسبت‌های ملی و مذهبی، تأکید کرد: خبرنگاران می‌توانند با انعکاس درست، کامل و به موقع اخبار در راستای تقویت بیش از پیش وحدت ملی اقدام کنند.

وی استفاده از ظرفیت سلایق مختلف در برگزاری هر چه بهتر و باشکوه‌تر مناسبت‌های ملی و مذهبی را از دیگر ضرورت‌های اجرایی دانست و خاطرنشان کرد: هر قدر مشارکت مردمی در تدوین برنامه‌های ملی و مذهبی بیشتر باشد، حضور عمومی گسترده ‌‌ تر خواهد بود.

سالاری در ادامه با بیان این‌که بزرگداشت سیزده آبان در حقیقت نمایش اقتدار انقلاب اسلامی، گفت: حضور آحاد مردم جامعه در این مراسم محوری و ارزشمند نماد استکبار ستیزی ملت همیشه بیدار ایران اسلامی است.

فرماندار یزد در پایان سخنان خود از عمومی مردم با غیرت استان یزد دعوت کرد تا با حضور پرشور و گسترده خود در راهیپمایی و تجمع سیزده آبان که همزمان با دیگر استان‌های کشور در استان یزد برگزار می شود باردیگر حمایت خود را از ولایت فقیه و ارزش‌های انقلاب اسلامی اعلام کنند.