به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی در این بازدید با بیان اینکه خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر بویژه معلولان امر خداپسندانه و انسانی است افزود: صبر و حوصله و نیز تکریم مددجویان جزء وظایف ذاتی پرسنل سازمان بهزیستی که این امر به خوبی انجام می پذیرد.

فرماندار اظهار داشت: می توان از طریق برقراری روابط عاطفی و انسانی با مدد جویان و معلولان ،آنها را در جهت احیاء و بهبود زندگی خود کمک نمود.

وی همچنین تشخیص و پیشگیری به موقع را در کاهش معضلات و ناهنجاری ها مهم و ضروری دانست.

شاکری شمسی همچنین به بحث هدفمند سازی یارانه ها اشاره کرد و اظهار داشت: با هماهنگی های بعمل آمده مطابق با اطلاعیه سازمان هدفمند سازی یارانه ها فاز دوم این طرح از روز چهارشنبه 20 فروردین ماه آغاز خواهد شد.

فرماندار با بیان اینکه سازمان بهزیستی به عنوان یکی از مراکز ثبت نام از متقاضیان معرفی شده است بر آمادگی کامل این سازمان در روزهای ثبت نام تأکید کرد.

در این بازدید همچنین  ابهت رئیس اداره بهزیستی شهرستان یزد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد در سال 92 گفت: اداره و برخی از پایگاه های بهزیستی در سطح شهر یزد آماده ثبت نام از همشهریان به ویژه مدد جویان تحت پوشش نیازمند دریافت یارانه نقدی از ساعت 8 صبح الی 20 شب می باشند.