2024 04 17
18
استاندار یزد:

ایجاد محیطی مناسب برای رشد استعدادها و توانمندی دانش آموزان/ بزرگ ترین ثروت یزد «منابع انسانی» توانمند است

استاندار یزد بزرگ ترین ثروت یزد را «منابع انسانی» توانمند دانست و گفت: یکی از وظایف مهم مسئولین ایجاد محیطی مناسب برای رشد استعدادها و توانمندی دانش آموزان است.

2024 04 17
38
استاندار یزد:

وظیفه مسئولان فراهم سازی بستری برای اثرگذاری نخبگان است/ فعالیت نخبگان با نگاهی بلند، عملیاتی و تحول آفرین

استاندار یزد با اشاره به اثرگذاری نخبگان در امر توسعه، تحول و پیشرفت جامعه گفت: وظیفه مسئولان فراهم سازی بستر اثرگذاری نخبگان است.

2024 04 16
63
استاندار یزد:

در دو سال گذشته ده ها هزار قطعه زمین برای خانه دار شدن مردم اختصاص یافت/ ناترازی شدید حوزه مسکن به دلیل یک دهه توقف در تولید

استاندار یزد به اقدامات انجام شده در حوزه مسکن طی دو سال اخیر اشاره کرد و گفت: ده ها هزار قطعه زمین برای خانه دار شدن مردم تخصیص داده شده و عملیات اجرایی این پروژه ها در حال انجام است.

اطلاعیه ها

جوابیه استانداری به یک خبر: آمار فعلی مربوط به تبعات چندسال اخیر است| تورم استان کمتر از میانگین کشوری است| یزد در حال کاهش تورم است| خبرتان صادقانه نبود و هدف آگاهی بخشی به جامعه نداشت

2024 03 23
استانداری یزد:ضمن تبریک صمیمانه عید نوروز و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی، نظر به انتشار مطلبی با عنوان "شکست پروژه های ضد تورمی دولت در استان"، موارد ذیل برای انتشار در آن کانال و به منظور تنویر افکار عمومی به استحضار می رسد:

توضیحات استانداری یزد در خصوص انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان "منتظریم تبعیض ها را رفع نمایید"

2024 03 08
استانداری یزد در خصوص انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان "منتظریم تبعیض ها را رفع نمایید" توضیحاتی ارائه کرد.

اطلاعیه شماره ۳۲ ستاد انتخابات کشور - زمان اخذ رای تا ساعت ۲۲ تمدید شد

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۳۲ ضمن اشاره به ازدحام مردم درشعب اخذ رای، زمان اخذ آرا را در سراسر کشور تا ساعت ۲۲/۰۰ امشب تمدید کرد.

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و اکرم آباد با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اکرم‌آباد و دهنو است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولا یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری

ن