اخبار


به ریاست مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات شهرستان یزد

اولین جلسه دوره ی آموزشی برای کاربران فناوری اطلاعات شعب اخذ رای در شهرستان یزد برگزار شد

2024 06 14
"سیدهادی حدادیان" مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات شهرستان یزد، از برگزاری دوره‌های آموزشی برای کاربران فناوری اطلاعات شعب اخذ رای در این شهرستان خبر داد.
گزارش تصویری

مراسم بزرگداشت عالم ربانی حضرت آیت الله سیدجواد مدرسی

2024 06 14
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، این مراسم شب گذشته با حضور "آیت الله مدرسی" عضو فقیه شورای نگهبان، "آیت الله ناصری" نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرماندار یزد، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولین در محل مسجد بیاق خان برگزار شد.
مدارس یزد آماده حماسه 8 تیر ماه

تجهیز و نظارت بر شعب اخذ رای در مدارس

2024 06 12
رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد از آمادگی کامل مدارس برای برگزاری انتخاباتی باشکوه خبرداد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان یزد خبر داد:

نهایی شدن چیدمان و اعضای شعب اخذ رای

2024 06 12
در این جلسه، آخرین وضعیت چیدمان و اعضای شعب اخذ رای در شهرستان یزد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
فرماندار یزد خبر داد :

تمامی فرآیندهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری طبق تقویم و زمانبندی ستاد انتخابات کشور برگزار خواهد شد

2024 06 11
فرماندار یزد: برگزاری انتخابات پرشور غیر از ماموریت یک تکلیف مهم برای مجموعه وزارت کشور و فرمانداری است.
گزارش تصویری

صعود تیم چادرملو به لیگ برتر کشور

2024 06 11
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، شب گذشته "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد با همراهی "مهندس عزیزی"معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم با حضور در استادیوم شهید نصیری به تماشای مسابقه چادرملو اردکان و دریای بابل پرداختند. گفتنی است این مسابقه با نتیجه ۱ - ۰ به نفع چادرملو اردکان پایان یافت و استان یزد بعد...
با هدف بررسی و هماهنگی امور اجرایی انتخابات

جلسه هماهنگی ستاد انتخابات به ریاست فرماندار یزد برگزار شد

2024 06 10
جلسه هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان یزد به ریاست "سیدمحمدرضا مدرسی"، فرماندار یزد، و با حضور "ابوالفضل اکبری" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و رابطین شعب اخذ رای برگزار شد.

ستاد انتخابات شهرستان یزد برای مجریان و ناظران انتخابات دوره آموزشی برگزار می‌کند

2024 06 09
رئیس ستاد انتخابات شهرستان یزد از برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مجریان و ناظران انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در روزهای آینده خبر داد.

برگزاری کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد

2024 06 06
کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد ظهر امروز به ریاست "زلیخا زارع"، مدیر حوزه فرماندار و رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، و با حضور سایر اعضای این کمیته در محل سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد.

همکاری بیش از 10 هزار نفر در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان یزد

2024 06 05
سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار یزد : حدود 10 هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی شعب، بازرسان، نظارت و عوامل انتظامی و امنیتی، رسانه ها و پشتیبانی برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در یزد سازماندهی و مشارکت خواهند کرد.
به ریاست فرماندار یزد

ستاد انتخابات شهرستان یزد با هدف برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری، سالم و قانونمند تشکیل شد.

2024 06 04
عصر امروز ستاد انتخابات شهرستان یزد با حضور سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار و سایر اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حضور سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار یزد در مراسم بدرقه حجاج بیت الله الحرام

2024 06 02
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عصر امروز سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار یزد با همراهی مهندس دهقان منشادی مدیرکل فرودگاه های استان و دکتر اشرف مدیرکل حج و زیارت استان در مراسم بدرقه حجاج بیت الله الحرام یزد حضور یافتند. شایان ذکر است تعداد حجاج اعزامی از یزد به سرزمین وحی ۳۱۳۰ نفر می باشد که در قالب ۲۳ کاروان و ۱۳ پرواز از فرودگاه بین المللی یزد به فرودگاه...
به ریاست فرماندار یزد

اولین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان یزد برگزار شد

2024 06 02
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، پیش از ظهر امروز اولین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان یزد به ریاست "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد در محل سالن ولایت فرمانداری برگزار شد. "سیدمحمدرضا مدرسی" در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تمام عوامل برگزاری انتخابات به اهمیت فناوری اطلاعات در انتخابات اشاره و بر بررسی زیرساخت های مورد نیاز به...

تجلیل "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد از خیرنیک اندیش "نعمت الله پوررضا"

2024 06 02
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد،  صبح امروز در مراسمی با حضور "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد از خدمات و اقدامات خیرخواهانه "نعمت الله پوررضا"، خیر نیک اندیش تجلیل شد. در این مراسم، مدرسی ضمن تقدیر از پوررضا گفت: "وجود چنین خیرین نیک اندیشی در جامعه، مایه ی افتخار و برکت است و اقدامات ایشان، الگویی برای سایر افراد در جهت انجام کارهای خیر...

عرض تسلیت مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد

2024 06 02
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، صبح امروز مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با حضور در فرمانداری یزد ضمن دیدار با "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری یزد ، شهادت رئیس جمهور و شهدای خدمت و همچنین فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفتند.