اخبار


مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

دولتمردان به ارتقاء نشاط اجتماعی دختران توجه نمایند

2015 08 24
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزدگفت: دولتمردان باید به ارتقاء نشاط اجتماعی دختران توجه داشته باشند و زمینه هایی را برای بروز توانمندی ها، پتانسیل ها و استعدادهای دختران فراهم سازند.

بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از نمایشگاه "نوای دستان" اردکان

2015 08 22
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از نمایشگاه عرضه صنایع دستی بانوان اردکان با عنوان "نوای دستان " که توسط کمیسیون بانوان و خانواده فرمانداری اردکان دایر شده بازدید نمود.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

در جذب حداکثری جوانان به مساجد تلاش نمائیم

2015 08 21
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: مساجد نباید متعلق به یک فرد یا افراد خاصی باشد بلکه باید تلاش نمائیم تا جذب حداکثری جوانان به مساجد را با به روز کردن فعالیتها و جذاب کردن برنامه های خود داشته باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

یزد می تواند میزبان جشنواره بین المللی فیلم رضوی باشد

2015 08 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت : استان یزد بستر مناسبی برای برگزاری جشنواره ملی فیلم رضوی فراهم کرده و به جهت خاستگاه معنوی و مذهبی و مفتخربودن به نام دارالعباده می تواند میزبان جشنواره بین المللی فیلم مستند و کوتاه رضوی در دوره یازدهم باشد.

گزارش تصويري مراسم اختتاميه دهمين جشنواره ملي مستند و فيلم كوتاه رضوي

2015 08 20
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

مطمئن ترین راه برای دختران الگو پذیری از بانوان عالم تشیع است

2015 08 19
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد مطمئن ترین راه برای دختران را الگو پذیری از بانوان عالم تشیع عنوان کرد وگفت: نمایندگان بانوان در استان باید مسیرهای را ایجاد نمایند که دختران ما بتوانند بیش از پیش با این الگوها آشنا شوند.

سومين جلسه ستاد انتخابات استان يزد برگزار شد

2015 08 19
سومين جلسه ستاد انتخابات استان يزد به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار و با حضور اعضا و مسئولين كميته ها برگزار شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد تأكيد كرد :

قانون مداري، شفافيت و مبارزه با فساد شاخصهاي حكمراني خوب است

2015 08 19
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : حكمراني خوب از الزامات زندگي در دنياي امروز و مبتني بر آموزه هاي ديني ماست و قانون مداري، شفافيت و مبارزه با فساد از شاخصهاي حكمراني خوب مي باشد.

گزارش تصويري شوراي اداري استان

2015 08 19
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري ظرفیت بسیار خوبی برای برقراری تعامل بین مدیران و دانشگاه ها هست

2015 08 19
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از آموزشکده های فنی شهید صدوقی، امام علی ( ع ) و حضرت رقیه ( س) بازدید نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این آموزشکده ها قرار گرفت.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

دختران حضوری پررنگ در عرصه های سیاسی و مشارکت های اجتماعی داشته باشند

2015 08 18
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد اظهار داشت : دختران ما با الگو قرار دادن زندگی فاطمه معصومه( س) حضوری پرنگ درعرصه های سیاسی و مشارکت های اجتماعی داشته باشند.

همکاری های مشترک دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با دانشگاه یزد مطرح شد

2015 08 18
در جلسه هم اندیشی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با ریاست دانشگاه یزد، همکاری های مشترک دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با دانشگاه یزد در زمینه ارائه، اجرا و هماهنگی و یکپارچگی طرح های پژوهشی حوزه زنان و خانواده استان مطرح شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد تأكيد كرد :

رسانه ها به تحقق مشاركتهاي حداكثري مردم كمك كنند

2015 08 15
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : يكي از رسالتهاي اهالي رسانه در كشور و به طور خاص در استان يزد اين است كه به تحقق مشاركت حداكثري مردم در فعاليتهاي سياسي، فرهنگي و اجتماعي كمك نمايند.
به ریاست مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد؛

جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی ولایت برگزار شد

2015 08 13
ششمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی جاده ولایت با حمل پرچم بارگاه ملکوتی آقا علی ابن موسی الرضا ( ع ) از 20 مرداد ماه تا چهارم شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.
به ریاست مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد؛

جلسه هم اندیشی، هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های دهه کرامت برگزارشد

2015 08 13
جلسه هم اندیشی، هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های دهه کرامت به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های بزرگداشت ولادت با سعادت حضرت معصومه ( س) و روز ملی دختران برگزار شد.
به ریاست مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد؛

جلسه گروه کاری اشتغال و توانمند سازی بانوان تشکیل شد

2015 08 13
جلسه گروه کاری اشتغال و توانمند سازی بانوان به منظور تعیین دبیر گروه های کاری، معرفی ادارات همکار و افراد صاحب نظر در زمینه ی اشتغال، کار آفرینی و توانمند سازی بانوان جهت حضور و مشارکت در گروه های کاری، پیشنهادات جهت ایجاد سامانه بانک اطلاعات زنان فرهیخته، فعال و توانمند استان و کار آفرینی بانوان در استان و موانع و راهکارهای موجود تشکیل شد.
به ریاست مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد؛

جلسه گروه کاری آموزش خانواده برگزارشد

2015 08 12
دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با دعوت جمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی و افراد صاحب نظر در حوزه خانواده اقدام به برگزاری جلسه گروه کاری آموزش خانواده کرد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد عنوان كرد :

تأكيد دولت تدبير و اميد در برگزاري انتخاباتي سالم و قانونمند

2015 08 12
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به اينكه تنها وظيفه اجرايي وزارت كشور برگزاري انتخابات در دوره هاي مختلف است گفت : دولت يازدهم و وزارت كشور تأكيد فراواني بر برگزاري انتخاباتي سالم و قانونمند دارد.
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد:

سند راهبردي مبارزه با دخانيات در استان تدوين خواهد شد

2015 08 08
مدير كل دفتر اموراجتماعي و فرهنگي استانداري يزد با بيان آنكه كار با رسانه ها پيچيدگي ها و حساسيتهاي خاص خود را دارد اظهارداشت: در اين راستا بايد در زمينه ناخودآگاه جامعه نسبت به خود آگاه بيشتر كار شود .
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

روحيه پاسخگويي مديران به مردم و ترويج فرهنگ مطالبه گري و پرسشگري در جامعه بايد ارتقاء يابد

2015 08 06
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: بايد با استفاده حداكثري از مفهوم والاي شعار امسال بر ارتباط هرچه بيشتر با مردم تاكيد كرد چرا كه به گفته استاندار محترم دولت جداي از مردم هيچ مفهومي ندارد و اين مهم را بايد در برنامه هاي هفته دولت نمايان سازيم ، از اين جهت لازم است كه در اجراي برنامه هاي هفته دولت مشاركت حداكثري مردم و سازمان هاي مردم نهاد جلوه گر شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

از نگاه سلیقه ای در برگزاری برنامه های مناسبتی پرهیز نمائیم

2015 08 04
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به فلسفۀ تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی ( ره ) گفت: یکی از دلایل اصلی تشکیل این شورا این بوده است که در برنامه ریزی و برگزاری مراسمهایی که مرتبط با انقلاب اسلامی و نظام است سلیقه ای عمل نکنیم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

موثرترين نهاد در حوزه تحقق حكمراني خوب رسانه ها و مطبوعات هستند

2015 08 03
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: بعد از اراده حاكميت موثرترين نهاد در حوزه تحقق حكمراني خوب رسانه ها و مطبوعاتي هستند كه نقش مستقيم و غير مستقيم در بسياري از شاخصهاي حكمراني دارند.
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد :

با آموزش صحيح در حوزه سلامت مي توانيم جامعه اي سالم و بانشاط داشته باشيم

2015 08 01
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد ضمن اشاره به ضرورت آموزش در حوزه سلامت گفت : با آگاهي و آموزش صحيح در اين حوزه مي توانيم جامعه اي سالم، شاداب و بانشاط داشته باشيم.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:

مشارکت نهادهای اجتماعی عامل پر کردن شکافهای ایجاد شده بین فقر و ثروت

2015 07 30
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: امروزه ما عمدتاً در قالب مشارکت نهادهای اجتماعی است که می توانیم بحث پر کردن شکافهای ایجاد شده بین فقر و ثروت را دنبال نمائیم.

دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد حائز رتبه برتر کشوري شد

2015 07 28
دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد به عنوان يكي از پنج دفتر برتر در حوزه اجتماعي و فرهنگي وزارت كشور انتخاب شد.
معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار :

كودكان اتباع خارجه و مهاجرين بيشترين تعداد كودكان خياباني و كار استان را تشكيل مي دهند

2015 07 28
معاون سياسي ،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: طبق بررسي هاي انجام شده كودكان اتباع خارجه و مهاجريني كه از خارج از استان به يزد وارد شده اند بيشترين تعدادكودكان خياباني و كار را تشكيل مي دهند.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

نگاه به کار گروه زنان و خانواده ، همرديف نگاه به توسعه شهرستان باشد

2015 07 28
مدیر کل دفتر امر بانوان و خانواده استانداری یزدگفت: کار گروه زنان و خانواده باید به عنوان یک بازوی اجرایی و حمایتی در کنار دیگر گروه های کاری تشکیل شود و نگاه به آن ، همرديف نگاه به توسعه شهرستان باشد.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

باید در حوزه زنان و خانواده نقش نظارتی و حمایتی خود را قوی نماییم

2015 07 28
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد اظهار داشت: در حوزه زنان و خانواده باید کارهای ماندگار از قبیل احداث بازراچه های خود اشتغالی و سرای محلات صورت گیرد.

گزارش تصویری سفر مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به شهرستان تفت

2015 07 28
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

رمز موفقيت در مبارزه با موادمخدر، اتكاء به مشاركت مردم است

2015 07 27
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به نقش مهم حضور مردم در موفقيت برنامه هاي حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: رمز موفقيت در مبارزه با موادمخدر، اتكاء به حضور و مشاركت مردم است .
استاندار یزد:

فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا و مصرف کالای ایرانی باید در میان مردم فراگیر شود

2015 07 26
استاندار یزد گفت: صدا و سیما و دیگر رسانه ها باید به تولید برنامه هایی بپردازند که در کنار آموزنده بودن ، فرهنگ خرید و استفاده از محصولات داخلی را در میان مردم ترویج کنند و زشتی استفاده از کالای قاچاق را از منظر شرعی، اخلاقی و اقتصادی تبیین نمایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

توافق هسته ای منجر به تقویت جایگاه نظام و حاکمیت خواهد شد

2015 07 23
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ضمن اشاره به اینکه توافق هسته ای یک دستاورد مهم برای نظام به شمار می رود گفت: توافق هسته ای منجر به تقویت جایگاه حاکمیت و نظام خواهد شد.
دبیر ستاد انتخابات استان ابلاغ كرد:

ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی توسط نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی

2015 07 22
مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری یزد و دبیر ستاد انتخابات استان مفاد ماده 59 قانون انتخابات، ابلاغی از معاون سیاسی و رئیس انتخابات کشور را به فرمانداران، اعضاي ستاد انتخابات استان و بخشداران ارسال نمود.

جلسه گروه کاری ورزش و سلامت برگزار شد

2015 07 22
جلسه گروه کاری ورزش و سلامت به منظور تعیین دبیر گروه کاری و معرفی افراد صاحب نظر از اساتید حوزه، دانشگاه و سازمانهای مردم نهاد جهت عضویت در این گروه کاری توسط اعضای جلسه تشکیل شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

ارائه توانمنديهاي استان در سطح ملي با برگزاري هفته فرهنگ و هنر در تهران

2015 07 22
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ضمن اشاره به ظرفيتها و پتانسيلهاي استان يزد گفت: با برگزاري هفته فرهنگ، هنر و صنعت استان در تهران مي توانيم اين توانمنديها را در سطح ملي ارائه دهيم.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

داشتن شغل تاثیر مثبتی بر زندگی بانوان دارد

2015 07 21
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: اشتغال تاثیر مثبتی بر کیفیت زندگی بانوان دارد و باعث سلامت روانی آنها می شود.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد :

توافق هسته اي بيانگر اهميت مقاومت بر اصول است

2015 07 15
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : دستاورد اخير هسته‌اي كشورمان بيانگر اهميت مقاومت بر اصول و نقش ديپلماسي و مذاكره براي رسيدن به اهداف و مطالبات كشورمان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

دهیاری یک نهاد مدني است

2015 07 14
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: امروز دهیاری یک نهاد عمرانی و یا یک نهاد خدمت رسانی صرف در روستا نیست بلکه یک نهاد اجتماعی برخودار از ویژگیهای و ظرفیتهای مختلف برای حضور در عرصه های مختلف جامعه است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداريزد پيشنهاد كرد:

استان يزد پايلوت مديريت آسيبهاي اجتماعي در كشور

2015 07 13
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: ما مي توانيم در بحث مديريت خوب آسيبهاي اجتماعي در سطح كشور پايلوت و الگويي شايسته براي ساير استانها باشيم .
معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد عنوان كرد:

تاكيد وزارت كشور بر بي طرفي عوامل اجرايي انتخابات

2015 07 13
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: تاكيد وزارت كشور دولت تدبير و اميد بر اين است كه استانداران ، فرمانداران، بخشداران و عوامل اجرايي انتخابات در سراسر كشور از هر گونه اقدام جانبدارانه در انتخابات پرهيز نمايند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

بايد در بحث عفاف و حجاب، نگاه كلان و همه جانبه نگر داشته باشيم

2015 07 13
دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان به منظور هماهنگی اجرایی برنامه ها در دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته عفاف و حجاب به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد تأكيد كرد:

حضور گسترده مردم نقطه قوتي براي تيم مذاكره كننده هسته اي است

2015 07 11
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : حضور گسترده مردم در مناسبتها و راهپيمايي هاي مختلف پيام وحدت، همدلي و انسجام ملت ايران به جهانيان است.

بازديد مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري از موسسه نگاه آرام

2015 07 07
مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري از موسسه نگاه آرام بازديد كرد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد :

برگزاري انتخاباتي سالم با مشاركت حداكثري مردم هدف ماست

2015 07 05
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : در سالجاري دو انتخابات مهم دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري را پيش رو داريم كه بايد زمينه حضور حداكثري مردم در اين دو انتخابات فراهم شود.
دبير كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان يزد:

مصرف كالاي قاچاق به اقتصاد كشور ضربه جبران ناپذيري وارد مي كند

2015 07 04
دبير كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان يزد گفت : مردم ايران اسلام بايد به اين باور و اعتقاد برسند كه مصرف كالاي قاچاق و خارجي به اقتصاد و اشتغال كشور ضربه جبران ناپذيري وارد مي كند.

مدير كل دفتر امور سياسي و انتخابات استانداري يزد منصوب شد

2015 07 04
طي حكمي از سوي استاندار يزد، " مصطفي سالاري" به سمت مدير كل دفتر امور سياسي و انتخابات استانداري يزد منصوب شد.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

توسعه پایدار بدون حضور زنان شکل نمی گیرد

2015 07 02
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: با توجه به اینکه خانواده دراسلام نقش بسیار مهمی دارد و زنان نقش قابل انکاری را در خانواده دارا هستند اشتغال زنان باید به گونه ای باشد که به کانون گرم خانواده لطمه نزند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد تأكيد كرد:

از برنامه هاي تكراري در طرح اوقات فراغت پرهيز كنيم

2015 07 02
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : بايد از فعاليتها و برنامه هاي تكراري و بدون محتوي در طرح غني سازي اوقات فراغت پرهيز كنيم.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

بحث عفاف و حجاب مختص به یک نهاد خاص نیست

2015 07 01
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزدگفت: بحث عفاف و حجاب یک بحث کاملا مذهبی است که برعهده یکایک ما گذاشته شده است و باید به آن عمل کنیم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد :

مسئولين ارشد استان در جمع آوري و ساماندهي متكديان عزم جدي دارند

2015 07 01
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : وجود و حضور متكديان در سطح شهر چهره شهر يزد را نازيبا كرده و اين وضعيت خوشايند استان دارالعباده يزد كه پايگاه اصلي گردشگري كشور است نمي باشد.
مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده:

ماموریت اصلی دفاتر امور بانوان و خانواده مدیریت کلان، نظارت و هماهنگ سازی کلیه اقدامات زنان در استان است

2015 07 01
مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده گفت: برای آنکه دفاتر امور بانوان و خانواده استان ها بتوانند نقش خود را به خوبی ایفا نمایند باید یک شکل و رویه واحد در اعمال نظرهای خود داشته باشند.
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد :

ساماندهي اوقات فراغت در مناطق ويژه اجتماعي استان ضروري است

2015 06 30
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت : ساماندهي اوقات فراغت از برنامه هاي مهمي است كه بايد در دستور كار دستگاههاي فرهنگي و اجتماعي استان قرار گيرد و اين ساماندهي در مناطق ويژه اجتماعي و سكونت گاههاي غير رسمي استان ضروري تر است.
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد :

در جهت اجتماعي كردن ورزش گام برداريم

2015 06 29
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت : بايد همه دستگاههاي اجرايي استان با همدلي با هم در جهت همگاني و اجتماعي كردن ورزش گام برداريم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري يزد:

روز قدس بايد نشان دهنده وحدت مسلمانان و وحدت مردم ايران باشد

2015 06 28
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار با اشاره به اينكه روز قدس به محلي براي نشان دادن وحدت مسلمانان جهان تبديل شده است گفت: برنامه ها و شعارها بگونه اي نباشد كه بخشي از مردم را آزرده نمايد و ارتباطي هم با روز قدس نداشته باشد بلكه بايد اين روز را به روز وحدت و انسجام جامعه خودمان تبديل نماييم.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در نشست مشترک نمایندگان زن دستگاه ها:

زنان بیشترین قربانیان آسیب های اجتماعی در کشور هستند

2015 06 27
نشست مشترک نمایندگان زن دستگاه های اجرایی با دستور کار هم اندیشی در خصوص فعالیتها و برنامه های حوزه بانوان دستگاهها و بحث و تبادل نظر پیرامون پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی با تاکید بر حوزه خانواده برگزار شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد :

استان يزد از شاخصهاي بالاي سلامت برخوردار است

2015 06 24
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: استان يزد از شاخصهاي بالايي در حوزه سلامت و بهداشت برخوردار است و همه دستگاههاي اجرايي استان بايد با تعامل خوبي كه با هم دارند در حفظ اين شاخص و سلامتي مردم كوشا باشند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

فرمانداران و بخشداران از هر اقدام جانبدارانه در انتخابات جداً پرهيز كنند

2015 06 23
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد ضمن تأكيد بر حضور پرشور و مشاركت فعال مردم در عرصه انتخابات، از همه فرمانداران و بخشداران و عوامل اجرايي انتخابات در استان خواست تا تمامي تمهيدات لازم در اين خصوص را بيانديشند و فضاي بانشاطي را فراهم آورند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

لازم است سازمانهاي مردم نهاد در حوزه مبارزه با موادمخدر تقويت شوند

2015 06 22
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بر لزوم تقويت و ساماندهي حضور و مشاركت مردم و سازمانهاي مردم نهاد در برنامه هاي مبارزه با مواد مخدر استان تأكيد كرد .
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

همه بايد نسبت به افزايش سرمايه هاي اجتماعي اهتمام لازم را داشته باشند

2015 06 21
دومين جلسه كارگروه تخصصي فرهنگي اجتماعي استان در سال 1394 با دستور كار ارائه نتايج طرح ملي سنجش سرمايه اجتماعي ايران و پيشنهاد اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان مبني بر تشكيل كميته نمايشگاه ها و رويدادهاي استان به منظور استفاده بهينه از امكانات اقامتي استان برگزار شد.

مسابقه كتابخواني " بانوی انقلاب " برگزار می شود

2015 06 18
دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره ) اقدام به برگزاری مسابقه همگانی كتابخواني تحت عنوان " بانوی انقلاب " می نماید.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:

استان یزد به عنوان شهر دوستدار بيماران خاص معرفی گردد

2015 06 18
جلسه کمیته بیماریهای خاص استان با دستور کار ارائه گزارش از روند پیشرفت اجرای مصوبات آخرین جلسه کمیته در سال گذشته، ارائه گزارش از فعالیت های مرکز تحقیقات ژنتیک میبد در رابطه با آزمایش های بیماران هموفیلی و نیز ارائه گزارش از روند اهداء عضو و پیوند اعضاء در استان توسط واحد فرآهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:

شیر غذایی مهم در جهت ارتقاء سلامت غذایی است

2015 06 16
جلسه کمیته ارتقاء کیفیت بهداشتی شیر خام استان با دستور کار تبیین جایگاه کمیته ارتقاء کیفیت بهداشتی شیر خام استان، بررسی عوامل موثر بر کیفیت شیر خام و تشکیل کار گروه های تخصصی در حوزه های مختلف تولید، حمل و نقل، فرآوری و عرضه شیر برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

مشکل اصلی فوتبال استان عدم اتفاق نظر در موضوعات مختلف است

2015 06 15
جلسه هم اندیشی فوتبال استان به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص اتخاذ راهکارها و بر نامه های مناسب جهت رفع مشکلات به وجود آمده در فوتبال استان برگزارشد.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از پارک بانوان بازدید کرد

2015 06 13
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به همراهی چند تن از کارشناسان دفتر خود از سه پارک بانوان در محلات مختلف استان بازدید نمود.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری یزد:

کارزار رسانه ای آب برای حیات در استان یزد برگزار مي شود

2015 06 11
اولین جلسه کارگروه تخصصی تشکل های مردم نهاد ستاد مدیریت بحران استان با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد و جمعی از تشکل های مردم نهاد و دستگاه های اجرایی عضو این ستاد در محل سالن شهید موحدین استانداری یزد برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تأكيد كرد:

توسعه فرهنگي استان با تكيه بر مشاركت نهادهاي غيردولتي

2015 06 09
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت : اتاق فكر توسعه فرهنگي استان تشكيل شده و نقشه راه توسعه فرهنگي استان يزد با تكيه بر مشاركت نهادهاي غيردولتي و نخبگان فرهنگي و اجتماعي تدوين گرديده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

فرهنگ ايثار و شهادت را در جامعه ترويج كنيم

2015 06 09
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت : شهدا، ايثارگران، جانبازان و آزادگان از جايگاه والا و شايسته اي برخوردار هستند و از وظايف و مسئوليتهاي ما اين است كه ضمن بررسي مشكلات و مسائل جامعه ايثارگري استان، فرهنگ ايثار و شهادت را در جامعه ترويج نمائيم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

ارتقاء شاخصهاي بهداشت و درمان از اسناد افتخارآميز نظام است

2015 06 09
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت : اگر بخواهيم دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را در دهه هاي اخير برشماريم، ارتقاء شاخصهاي بهداشت و درمان در رتبه هاي اول و از اسناد افتخارآميز نظام ماست كه اين موضوع مورد تأكيد سازمانهاي بين المللي نيز قرار گرفته است.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

شرط حضور فعال زنان در اجتماع شاغل بودن آنها نیست

2015 06 08
هفتمین همایش تجلیل از بانوان برگزیده در مدیریت مصرف برق با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار یزد و مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در سالن شهید دکتر پاکنژاد به منظور تجلیل از بانوان برگزیده در مدیریت مصرف برق برگزارشد.

ابلاغ اطلاعیه شماره 3 ستاد انتخابات کشور توسط معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2015 06 06
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد اطلاعیه شماره 3 ستاد انتخابات کشور را به فرمانداران شهرستانها و بخشداران بخشهای استان ابلاغ نمود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

مشارکت حداکثری مردم در برنامه های مبارزه با مواد مخدر استان لحاظ شود

2015 06 02
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت : با یک نگاه آسیب شناسانه مشاهده می کنیم که نقش مردم در برنامه های پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر کم است و شایسته است مردم و سازمانهای مردم نهاد در این زمینه حضور و مشارکت حداکثری داشته باشند.
مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری یزد:

وارد شدن هر کالای قاچاق به کشور مساوی با از دست رفتن یک فرصت شغلی است

2015 06 01
مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری یزد گفت: یکی از معضلات بزرگی که اقتصاد کشور ما گریبان گیر آن است بحث قاچاق کالا و ارز می باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

به سازمانهاي مردم نهاد براي استفاده از تمام ظرفيتها مشاوره لازم ارائه شود

2015 06 01
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت : اگر به سازمانهاي مردم نهاد در مراحل اوليه شكل گيري تشكل، مشاوره صحيح داده شود اين نهادهاي مردمي مي توانند بسيار راحت تر اهداف و برنامه هاي خود را در راستاي مشاركت بيشتر در جامعه و استفاده از تمام ظرفيتهاي خود دنبال نمايند.
مديركل دفتر امنيتي و انتظامي استانداري يزد :

كارگروه سوخت استان در برخورد با قاچاق سوخت جدي است

2015 06 01
مديركل دفتر امنيتي و انتظامي استانداري يزد گفت : كميسيون برنامه ريزي هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز و كارگروه اصلي سوخت استان در برخورد با كساني كه به قاچاق و خريد و فروش غيرقانوني سوخت مبادرت مي ورزند جدي است.
با حضور مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد؛

کمیته بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره ) برگزار شد

2015 05 31
کمیته بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره ) با حضور مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و جمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی که در زمینه های فرهنگی فعالیت دارند در سالن شهید موحدین استانداری یزد برگزارشد.
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد :

نهمين همايش سراسري ايمني و بهداشت كار در يزد برگزار مي شود

2015 05 30
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: نهمين همايش كشوري ايمني و بهداشت كار در روزهاي 20 و 21 خرداد ماه سالجاري در يزد برگزار مي شود.

دیدار مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با جانبازان

2015 05 30
به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با دو تن از جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

نقش آفرینی جوانان نباید محدود شود

2015 05 29
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت : حضور جوانان در برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی باید پررنگ تر از سالهای گذشته باشد و نقش آفرینی آنها نباید محدود شود.
استاندار یزد :

حفظ حقوق شهروندی از الزامات نظام مردم سالاری دینی است

2015 05 28
استاندار یزد گفت : در نظام جمهوری اسلامی ایران که یک نظام مردم سالاری دینی است، باید همه افرادجامعه حقوق همدیگر را رعایت کنند و حفظ حقوق شهروندی از الزامات این نظام است .

گزارش تصويري برنامه هاي دومين روز سفر هيات ديپلماتيك و نمايندگان سازمانهاي بين المللي به يزد

2015 05 28
استاندار يزد:

بي سوادي در استان بايد ريشه كن شود

2015 05 28
استاندار يزد گفت : براي جامعه ما به عنوان يك كشور مسلمان، آمار بي سوادي هر چند كم و پائين پسنديده نيست زيرا در دين اسلام بر سوادآموزي و كسب علم و دانش تأكيد ويژه اي شده است.
استاندار يزد :

جنگ و فقر از مهمترين عوامل آوارگي و پناهندگي در دنياست

2015 05 28
استاندار يزد گفت: بسترهاي لازم در زمينه هاي مختلف بهداشت، درمان، آموزش، سكونت، امنيت و آرامش در زندگي را براي پناهندگان و آوارگان فراهم نموده ايم.
معاون مديركل امور اتباع وزارت كشور :

كشور ايران همواره حامي پناهندگان بوده است

2015 05 28
معاون مديركل امور اتباع وزارت كشور گفت : كشور جمهوري اسلامي ايران همواره پناهگاه آوارگان از كشورهاي ديگر بوده است.

گزارش تصويري بازديد هيات ديپلماتيك و نمايندگان سازمانهاي بين المللي در ايران از مهمانشهرهاي اردكان و ميبد و بافت تاريخي

2015 05 28
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد :

يزد را به عنوان شهر حامي بيماران خاص معرفي كنيم

2015 05 27
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: شايسته است يزد را به عنوان شهري كه حامي بيماران خاص مي باشد در سطح كشور مطرح و معرفي كنيم.
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد :

ايام 14 و 15 خرداد نقطه عطف تاريخ ايران است

2015 05 27
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: ايام قيام 15 خرداد و 14 خرداد سالروز رحلت حضرت امام خميني (ره) نقطه عطف تاريخ ايران و يك فرصت استثنايي براي ملت ايران است.

گزارش تصويري ورود هيئت سفرا و مسئولين كميسارياي سازمان ملل متحد به يزد

2015 05 27

گزارش تصويري جشنواره گلاب گيري

2015 05 26
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد :

منشور استاني مبارزه با مصرف مشروبات الكلي تدوين شد

2015 05 25
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد از تدوين منشور استاني مبارزه با مصرف مشروبات الكلي و ابلاغ آن به دستگاههاي اجرايي و نهادهاي دولتي خبر داد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد تأكيد كرد :

اجراي برنامه هاي فرهنگي و بومي مبارزه با قاچاق كالا و ارز در استان

2015 05 25
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : برخورد با عناصر اصلي و محموله هاي بزرگ قاچاق و تسريع در امور رسيدگي پرونده هاي قاچاق كالا از اولويت هاي اصلي ما در حوزه معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري يزد است.

برگزاري نخستين كارگاه آموزشي سازمانهاي مردم نهاد

2015 05 24
نخستين كارگاه آموزشي ويژه سازمانهاي مردم نهاد استان به همت اداره كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد برگزار شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد :

نقطه قوت جشن هاي نيمه شعبان حضور و مشاركت حداكثري مردم است

2015 05 24
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت : نقطه قوت و مثبت جشنهاي ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) در نيمه شعبان حضور و مشاركت حداكثري مردم در برنامه هاست.
معاون مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد :

حفظ حقوق مردم، زمينه ساز تحقق شعار "دولت و ملت، همدلي و همزباني" است

2015 05 24
معاون مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت : مردم سرزمين ما شايسته بهترين خدمات هستند و حفظ حقوق مردم، زمينه ساز تحقق شعار " دولت و ملت، همدلي و همزباني" است.

برگزاري صبحگاه مشترك نيروهاي مسلح استان با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد

2015 05 24
صبحگاه مشترك نيروهاي مسلح استان با حضور نماينده ولي فقيه در استان و معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد برگزار شد.
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد:

سفر دو روزه سفرای کشورهای خارجی به استان یزد جهت آشنایی با وضعیت اتباع

2015 05 23
" مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد " از حضور 32 نفر میهمان داخلی و خارجی در روزهای پنجم تا هفتم خرداد ماه سالجاری به استان یزد خبر داد و اظهار داشت: از این مجموع 12 تا 13 نفر را سفرای کشورهای ژاپن، فرانسه، جمهوری چک، کره، سوئیس، اسپانیا، سوئد، افغانستان و اندونزی تشکیل می دهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

روابط عمومی ها در جلب اعتماد و افزایش مشارکت مردم نقش آفريني كنند

2015 05 21
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد جايگاه روابط عمومی ها برای ارتقای شاخص های جامعه ی مبتنی بر حکمرانی خوب را بسیار مهم دانست و افزود: روابط عمومی ها بايد در جلب اعتماد و افزایش مشارکت مردم نقش آفريني كنند.
با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد؛

جلسه هماهنگی برگزاری نهمین همایش کشوری ایمنی و بهداشت کار برگزارشد

2015 05 21
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: نهمین همایش کشوری ایمنی و بهداشت کار یک رویداد خجسته علمی، پژوهشی و اجتماعی است که در استان یزد برگزار خواهد شد.
استاندار یزد در اولین شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال جدید؛

به گزارش دلخوش نباشیم، هدف ما باید انجام کار درست و عملکرد صحیح باشد

2015 05 20
استاندار یزد گفت: مدیر با مسئولیت کسی است که نسبت به اتفاقات حوزه مدیریتی خود بی تفاوت نباشد و هر چه که به او ارجاع شد، بدون مطالعه و بررسی امضاء نکند چرا که ما به ماشین امضا نیازی نداریم بلکه مدیرانی را می خواهیم که با آینده نگری از همه نیروها و زمان به بهترین نحو استفاده کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تأکید کرد:

نقش حیاتی روابط عمومی ها در تبیین دستاوردهای نظام و دولت

2015 05 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی صادر نمود، بر نقش مهم و حیاتی روابط عمومی ها در تببین و تشریح دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید تأکید کرد.
استاندار يزد تأكيد كرد :

عزم جدي مسئولين استان در مبارزه با موادمخدر

2015 05 20
استاندار يزد گفت : مسئولين دستگاهها و نهادهاي استان در مبارزه با موادمخدر و ريشه كني علت اعتياد عزم جدي و اراده قوي دارند.