به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی در این پیام آورده است : هفته و روز کار و کارگر ایامی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در راستای آبادانی میهن اسلامی و توسعه و پیشرفت کشور عزیز ایران از هیچ تلاشی فروگزاری نمی کنند و خود نشان دهنده اهمیت کار و تلاش سازنده و جایگاه رفیع و تاثیر گذار این قشر خدوم می باشد.

كارگران مهمترين عنصر پيشرفت و تعالي هر جامعه اي محسوب مي شوند و در اين مسير هر جامعه اي از فرصت انديشه و بازوان توانمند اين قشر از جامعه بهتر استفاده نمايد توسعه و پيشرفتي دو چنداني خواهد يافت.

شأن و منزلت  کار و کارگر در اسلام تا جایی است که رسول رحمت و مهربانی(ص) با بوسه بر دستان زحمتکش کارگر فرمودند:« این دستی است که در آتش جهنم نمی سوزد».

در سالی که با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده، نقش کارگران و جامعه کارگری کشور در تحقق اهداف و آرمان های اصولی اقتصاد مقاومتی، خودباوری ، اتکا به درون و رفع مسایل و مشکلات اقتصادی موجود در کشور بسیار مهم و قابل توجه است.

سیاست دولت تدبیر و امید بر فراهم کردن و بهبود فضای کسب و کار بر پایه سه جانبه گرایی دولت ، کارفرما و کارگران می باشد.

اینجانب ضمن تبريك 11 ارديبهشت روز جهاني كارگر به اين قشر عزیز موفقيت همگان را در راستاي آرمان هاي بلند امام راحل(ره) و در پرتو منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.