به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمود شاکری شمسی در این پیام آورده است: هفته دفاع مقدس و دوران شکوهمند ۸ ساله آن، یادآور خاطرات مقاومت، ایثار و شهادت ملت بزرگوار و رزمندگان دلاور اسلام است که در مقابل تمام دنیای کفر ایستادگی کرده و نگذاشته هیچ گاه عزت آنان خدشه دار شود.

جوانان غیور ایران اسلامی در طول جنگ تحمیلی با سلاح ایمان و اعتقاد راسخ خود در مقابل لشگر تا دندان مسلح بعث عراق به مبارزه برخواسته و ضمن بر هم زدن همه معادلات بین المللی و نیز شکست دشمن، افتخاری عظیم را برای کشور و انقلاب اسلامی به ارمغان آورده اند.

نقش کم نظیر و تأثیر گذار مردم دارالعباده یزد و به ویژه تیپ همیشه پیروز الغدیر در دوران هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کسی پوشیده نیست، مردم و بخصوص جوانان این دیار نیز همگام با سایر مردم کشور با لبیک به ندای رهبر خود در جبهه های حق علیه باطل حضور یافته تا برگ زرینی را به دفتر افتخارات ایران اسلامی اضافه نمایند.

اینجانب در پایان ضمن تبریک این هفته به خانواده معظم شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران موفقیت همگان را در سایه رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری از خداوند منان مسئلت دارم.