پيام فرماندار يزد به مناسبت سالگرد شهادت آيت ا...صدوقي (ره)

فرماندار در پيامي به مناسبت سالگرد شهادت سومين شهيد محراب آيت ا...صدوقي و سالگرد امام جمعه فقيد يزد حجت الاسلام والمسلمين صدوقي از عموم مردم دعوت كرد تا با حضور گسترده در مراسم بزرگداشت آنان شركت نمايند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « مصطفي سالاري » در اين پيام آورده است:

یازدهم تیرماه یادآورسالروز شهادت فقیه فداکار و خدمتگزار متعهد به اسلام ، یار و همراه حضرت امام خمینی (ره) ، سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی وهمچنین سالروز درگذشت امام جمعه فقید و یادگار شهید محراب حضرت حجه الاسلام و المسلمين حاج شيخ محمد علي صدوقي است که عمری با اعتدال ، عقلانیت ، تواضع ، صبر و نجابت در کمک به مردم و مخصوصاً در یاری رساندن به محرومان از هیچ کوششی دریغ نکرد.

آيت ا...شهيد صدوقي قبل از انقلاب در رأس حركت گسترده مردم عليه طاغوت و بعد از انقلاب در سكان امام جمعه شهر هميشه به عنوان هدايتگر و راهنماي مردم و خاري در چشم دشمنان به اين نظام و انقلاب بوده است .

همچنين مرحوم حاج شيخ محمد علي صدوقي پرورش يافته مكتب علم و فقاهت بوده ومراتب وفاداري خود به نظام اسلامي و دفاع از ارزشهاي مقدس اسلامي را از پدر بزرگوارشان آموخته و عمر گرانقدر خود را در راه خدمتگزاري به محرومان و مستضعفان گذراند و در اين مسير خدمات ارزشمندي را به مردم شريف استان يزد تقديم كرد.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره تمامي شهداء انقلاب اسلامي و  ياران صديق انقلاب و امام راحل (ره) ، از همه شهروندان محترم و متدين يزد دعوت می کنم، تا در مراسمي كه در روز شنبه مورخ 10 تيرماه بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنراني حجت الاسلام مجيد انصاري معاون محترم حقوقي ریاست جمهوري در محل مسجد روضه محمديه (حظيره ) برگزار مي گردد، حضور بهم رسانند.