پيام تبريك فرماندار يزد به مناسبت آغاز هفته دولت و روز كارمند

فرماندار يزد ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در پیامی هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « مصطفي سالاري » در اين پيام آورده است:

هفته اول شهریور ماه ، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت نامگذاری شده است ، تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا ؛ سیره ، منش و روش آنان بود.

شهیدان رجایی و باهنر نیز تجلی  راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم اند ، بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت این دو شهید ، می تواند الگوی خدمتگزاران مردم باشد تا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان ، تأسی نمایند.

در هفته دولت دستاوردها و عملکرد دولت در عرصه های مختلف به تصویر کشیده شده و برای همگان تشریح شود تا زوایای ناپیدای خدمات گسترده خادمان مردم عزیر فراهم آیدو دولتمردان گزارش خدمات خود به مردم ارائه دهندچراکه بنا به فرموده مقام معظم رهبری ، ذخیره معنوی دولتمردان، توکل به خدا و اعتماد به مردم مؤمن و صادق، فداکار، علاقه‏مند به مسئولان، اسلام و قدردان نظام جمهوری اسلامی است. 

دولت يازدهم هميشه با تكيه بر عقلانيت، اعتدال، رفع مسائل و مشكلات اساسي كشور و پاسخگوئي به مطالبات مردم را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار داده و در اين راه به پشتوانه حمايت هاي قاطع و بي دريغ مقام معظم رهبري و همراهي و همدلي مردم فهيم ايران اسلامي توانسته در عرصه هاي مختلف موفقيت ها را كسب نمايد  وقطعاٌ با ادامه رياست جمهوري جناب آقاي دكتر حسن روحاني در دولت دوازدهم اين فعاليت ها و اقدامات ظهور و بروز بیشتری خواهد داشت.

اينجانب بار ديگر ضمن گراميداشت ياد و خاطره دو اسوه و خدمتگزار دلسوز و صديق نظام، شهيدان رجايي و باهنر و تمامي شهداء و ايثارگران عرصه خدمت، فرا رسيدن هفته دولت و چهارم شهریور ماه روز کارمند را به تمامي مسؤلان متعهد و پر تلاش كشور و مجموعه مديران و كاركنان پر تلاش و زحمتكش دستگاه هاي اجرايي شهرستان يزد صميمانه تبريك و تهنيت عرض نموده، توفيق همگان را در خدمت به ملت و پيشبرد اهداف متعالي انقلاب اسلامي و دولت اعتدال، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.