سرپرست فرمانداري يزد:

پذيرفتني نيست كارمند دولت برنامه‌های دولت را قبول نداشته باشد

سرپرست فرمانداري يزد گفت: اينكه كارمندي از دولت حقوق بگيرد، روزمرگي كند و برنامه‌های دولت را قبول نداشته باشد به‌هیچ‌عنوان پذيرفتني نيست.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، ديدار عیدانه كارمندان و كاركنان فرمانداري يزد با سرپرست فرمانداري يزد به مناسبت عيد سعيد فطر برگزار شد.
«مصطفي سالاري» در اين نشست بابیان اينكه وقتي گفته می‌شود كارمندان دولتي لازم است به برنامه‌های دولت اعتقاد داشته باشند، سياسي با موضوع برخورد كردن نيست، افزود: معمولاً وقتي به كاري اعتقاد نداشته باشيم در جهت تلاش براي به ثمر نشستن و دستيابي به هدف آن كار انگیزه‌ای نخواهد بود.
وي در بخش ديگري از سخنانش ادامه داد: همان‌طور كه در خبرها آمده است با دستور رياست محترم جمهور، برخورد با متخلفان دريافت حقوق‌های كلان در دولت بدون هیچ‌گونه مماشاتي انجام شد و رئيس دولت تدبير و اميد اين موضوع را در بيانه چند روز گذشته خود نيز مطرح نمودند.
وي با برشمردن مباحث روز كشور در بازه زماني فعلي تأکید كرد: دولت در سال 95 برنامه‌هایی را در سرلوحه امور خود قرار داده كه يكي از مهم‌ترین آن‌ها تكريم ارباب رجوع است.
سالاري با اشاره به اينكه رضايت مردم اصلی‌ترین هدف دولت تدبير و اميد است، تصريح كرد: كاركنان دولتي به‌ویژه در فرمانداری‌ها ملزم به رعايت نظم و انضباط كاري هستند تا در سايه اين نظم انضباط و عواملي نظير رعايت قانون و مقررات، تكريم ارباب و رجوع حاصل شود.
سرپرست فرمانداري يزد با اشاره به اينكه گاهي يك برخورد صميمي و دلجويانه از ارباب‌رجوع، تكريم محسوب می‌شود، اظهار داشت: ممكن است بعضاً با درخواست‌هایی فراقانونی و خارج از توان دولت از سوي افراد مواجهه شويد، بهترين اقدام در این‌طور مواقع صحبت و قانع كردن فردي است كه آن درخواست را به شما داشته است.
عالی‌ترین مقام اجرايي شهرستان يزد ادامه داد: متأسفانه دولت در حال حاضر با مشكلات مالي شديدي روبرو است كه اميدواريم با تدابيري كه انديشيده شده و می‌شود اين مهم نيز هرچه سریع‌تر برطرف شود.
سرپرست فرمانداري يزد در بخش پاياني سخنان خود با اشاره به برجام و تحولاتي كه پس از اجرايي شدن آن صورت گرفته است، عنوان كرد: دولت به وعده خود براي پايان دادن به موضوع مناقشات هسته‌ای عمل كرد و همگان شاهد هستيم كه پس اجرايي شدن برجام چه تغييراتي در سطح بین‌المللی و ديپلماسي صورت گرفته است.
سالاري ابراز اميدواري كرد با گشايشي كه در امور حاصل‌شده است به‌زودی مشكلات اقتصادي كشور كاهش يابد و زمينه شكوفايي هرچه بهتر و بيشتر ايران اسلامي و به‌تبع آن ديار دارالعباده يزد در سايه تلاش و كوشش دولت‌مردان و حمایت‌های ملت شريف ايران محقق شود.