فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه وجود امنیت در جامعه از بزرگترین نعمتهای الهی به شمار می رود افزود: در احادیث و روایات آمده است که سلامتی و امنیت از بزرگترین نعمتهایی است که خداوند متعال برای مردم ارزانی داشته و در این راستا در حوزه امنیت مجموعه نیروی انتظامی با برخورد با متخلفان و مجرمان در صدد ایجاد فضای پر از آرامش و امنیت در جامعه است و برای رسیدن به این هدف مقدس از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

فرماندار اظهار داشت: نيروي انتظامي تجلي اقتدار و عزت و سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.

وی در ادامه  ضمن اشاره به روز چهارشنبه آخر سال از برقراری تمهیدات لازم در جهت رفاه و آسایش همشهریان و همچنین برخورد قانونی با متخلفان چهارشنبه سوری خبر داد.

سیفی همچنین با توجه به درپیش بودن ایام نوروز گفت: خوشبختانه شرایط خوبی برای جذب گردشگر و توریست در شهرستان یزد مهیاست و که باید به نحو شایسته از این فرصت استفاده شود و به همین منظور در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی برنامه ریزی برای میزبانی شایسته از مسافرین نوروزی صورت گرفته است.

فرماندار تأکید کرد: نیروی انتظامی نیز باید همگام با سایر دستگاههای مسئول در حوزه وظایف خود از آمادگی لازم برخوردار باشد.

در پایان سیفی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند پرسنل نیروی انتظامی در طول سال 92 خاطر نشان کرد: در اين چند سال اخير پرسنل زحمت كش نيروي انتظامي شهرستان يزد تمام تلاش خود را در برقراري نظم و امنيت به كار گرفته اند.