عزیز الله سیفی گفت:

فرماندار يزد گفت: حضرت امام خمینی (ره) در سال 58 مصادف با بمباران جنوب لبنان توسط رژیم اشغالگر قدس با صدور پیامی روز جمعه اخر ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نام گذاری گردند.

عزیز الله سیفی در ادامه افزود: امام راحل با تدبیر الهی خویش و نام گذاری روز قدس، مبارزه با اسرائیل و دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین را به عنوان تکلیفی اسلامی به همه مسلمانان از فرقه ها و ملیت ها و زبان های گوناگون گوشزد کرد و اعلام داشت که حمایت از اسرائیل، خیانت به اسلام است.

وی همچنین با بیان اینکه : قدس، قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان، وطن میلیون ها آواره فلسطینی است که استکبار جهانی این سرزمین را از دست ساکنانش خارج کرده و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قدس قرار داده است خاطر نشان کرد بحمدالله با شروع خیزشهای مردمی و آغاز انقلابهای مردمی در منطقه خلیج فارس وشمال آفریقا علیه رژیم های مستبد خود ابراز امیدواری کرد روزی شاهد آزادی قدس عزیز از دست رژیم نامشروع اسرائیل باشیم.

فرماندار یزد: خوشبختانه با آمادگی نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی جهت رفع موانع ترافیکی ، استقرار آتش نشانی ،آمبولانس ، صندوقهای جمع آوری جهت قحطی زدگان سومالی ، پاشیدن کلاب بروی راهپیمایان ، توزیع پرچم، ایستگاه های فرهنگی و ... تمهیدات لازم جهت برگزاری این مراسم به یاد ماندنی انجام شده است.

سیفی نیز در پایان ضمن تقدیر وتشکر از کلیه کسانی که در جلسه حضور یافتند گفت باید با مهم دانستن این روز بزرگ و شرکت در راهپیمایی روز قدس با آرمانهای امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری تجدید پیمان  کرد.