به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، محمود شاكري شمسي در مراسم تكريم و معارفه مدير بهزيستي شهرستان يزد با تبريك دهه كرامت و گراميداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر و شهدای مجموعه دولت گفت: هفته دولت سالجاري فرصت بسيار خوبي براي بيان دستاوردها واقدامات صورت گرفته توسط دولت تدبير و اميد در طول يكسال گذشته بود.

فرماندار يزد افزود: رهبر معظم انقلاب نيز در ديدار اخيري كه هيأت محترم دولت با ايشان داشتند از عملكرد يكساله دولت در حوزه هاي مختلف ابراز رضايت نمودند.

وي خاطر نشان كرد: اجراي طرح بيمه سلامت ايرانيان و بيمه اجتماعي روستائيان، كشاورزان و عشاير از مهمترين اقداماتي بود كه توسط دولت تدبير واميد در طول اين مدت در حوزه بهداشت، سلامت و بيمه هاي اجتماعي و درماني صورت پذيرفت.

شاكري شمسي در ادامه با بيان اينكه كار در سازمان بهزيستي يك نوع عبادت است افزود: آموزه‌های آسمانی دین مبین اسلام، پیوسته به احسان و دستگیری از کسانی سفارش شده که به کمک و یاری نیازمند هستند.

فرماندار اضافه كرد: بهزیستی، سازمانی فرهنگی، اجتماعی و درماني است که به منظور گسترش رحمت الهی در جامعه و حفظ ارزش‌ها و کرامات والای انسانی، مجموعه خدماتی به مخاطبين خاص خود ارائه مي نمايد.

عالي ترين مقام اجرايي در شهرستان با اشاره به اينكه واگذاری برخی از وظایف بهزیستی به مردم می تواند نتایج خوبی را در بر داشته باشد اظهار داشت: سازمان بهزیستی می تواند با تقویت بخش های غیر دولتی ، سازمان های مردم نهاد و... و  واگذاری برخی از کارها در مسیر تحقق اهداف خود موفق تر باشد.

شاكري شمسي بر امر پيشگيري و آموزش در بهزيستي تأكيد كرد و خاطر نشان كرد: با پيشگيري مي توانيم مسائل و مشكلات را در مرحله تكويني شناسايي نموده تا در مراحل بعد با مشكلات كمتري مواجه شويم.

فرماندار يزد ضمن تقدير و تشكر از خدمات و تلاشهاي دكتر ابهت در مدت تصدي مسئوليت اداره بهزيستي شهرستان ابراز اميدواري كرد: دكتر صباغزادگان با استفاده از توانمندي هاي خود،‌تعامل و استفاده از نظرات صاحب نظران ، استفاده از پتانسيل سازمانهاي مردم نهاد بتواند منشأ خير و بركت براي شهرستان باشد.

در پايان اين مراسم از خدمات دكتر رضا ابهت تقدير و دكتر ناصر صباغزادگان به عنوان مدير جديد اداره بهزيستي شهرستان يزد معرفي شد.