یادگار سومین شهید محراب:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، حجت الاسلام و المسلمین محمدصدوقی در نشست شورای اداری شهرستان یزد افزود: پتانسیل های زیادی در زمینه های علمی، دانشگاهی، پزشکی، صنعتی و... در استان یزد وجود دارد که باید برنامه ریزی شود تا ببینیم در کدام رشته می خواهیم سرآمد باشیم.

وی ادامه داد: باید مشکلات استان و جایگاه یزد بررسی شده و با جلوگیری از تکرار خطاهای گذشته و اصلاح اشتباهات به سرمایه گذاری در کارها پرداخته شود.

یادگار نماینده سابق ولی فقیه و امام جمعه فقید یزد ضمن اعلام اینکه بازگو کردن اشتباهات گذشته جز کدورت، فایده دیگری ندارد گفت: اگر در گذشته اشتباهاتی رخ داده باید این روند را اصلاح و از تکرار آنها دوری شود.

صدوقی افزود: تطبیق تصمیم بر اساس شرایط زمانی و مکانی یکی از درس های جامعه اسلامی و زندگی ائمه اطهار به مدیران است.

نواده سومین شهید محراب افزود: در تاریخ معاصر کشور ما نیز همین گونه بوده و روزی ایجاب می کرد بجنگیم و اکنون نیز باید با آرامش و امید به مردم خدمت رسانی شود.

صدوقی گفت: برخی پدیده ها قابل جلوگیری نیست و باید برای آن برنامه ریزی کرد و در زمانی که انواع هجمه ها از نوع سخت و نرم ما را در برگرفته نباید آرمانی تصمیم بگیریم و باید همواره مشکلات پیرامون خود را نیز ببینیم

معاون اداری مالی فرماندار یزد نیز در این نشست گفت: اگر در کارها نقشه راه داشته باشیم به بیراهه نخواهیم رفت و لذا دستورالعملی بر اساس سلامت و نظم در کارها تدوین شده و از دستگاههای شهرستان درخواست شد برنامه های پیشنهادی خود را اعلام کنند.

افسانه شهابی پور افزود: در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده انتظار این است که مدیران با داشتن نظم ملی و مدیریت جهادی در راستای شکوفایی و تحقق چشم انداز گام بردارند.