41

نشست انتخابات اعضای هیات رییسه شورای شهرستان یزد برگزار شد

نشست انتخابات اعضای هیات رییسه شورای شهرستان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، "سید محمد رستگاری" روز پنجشنبه در نشست انتخابات اعضای هیات رییسه شورای شهرستان یزد افزود: تا زمانی که این نهادمدنی بر اساس قانون و طبق مقررات فعالیت کند، فرمانداری و دیگر دستگاه ها نهایت همکاری را دارند، البته وظایف بسیار زیادی برای شورای شهرستان مشخص شده است.

وی ادامه داد: با همراهی و اتحاد می توان فعالیت های خوبی را انجام داد، امیدوارم در این دوره از شوراها که با حضور افراد با سابقه اجرایی همراه است،  فعالیت های پررنگی داشته باشد.

فرماندار یزد در ادامه با اشاره به بیان برخی وظایف شوراهای شهرستان گفت: طبق قانون هرگونه همکاری و ابلاغ مصوبه شورای شهرستان به فرمانداری ها واگذار شده و ما نیز نهایت همکاری را با شورای شهرستان داریم و  با همراهی و تلاشی که در شورا وجود دارد آن گونه که در شان مردم است اثرگذار باشد.

همچنین محسن ابوترابی، عضو شورای شهر یزد گفت: سال های اخیر از سوی مردم شوراها و اداره های دولتی با یک دید نگاه می شوند و هر اقدامی که در شورا انجام شود، ثمره آن متوجه نظام می شود ، باید به گونه ای عمل شود که هیچ گونه کاستی در این زمینه وجود نداشته باشد و دراین زمینه مدیون خون شهدا نباشیم .

عزیز الله سیفی، نایب رییس شورای شهر یزد هم گفت: برای خدمت به مردم و انجام فعالیت های ماندگار در این راه قدم گذاشتیم  که مردم  به ما اعتماد کنند  ،سعی داریم بهترین اقدام را داشته باشیم و با همفکری ،اتحاد و همچنین نظر جمعی بتوان بهترین ها را انجام داد.

در انتخابات شورای شهرستان یزد، محسن ابوترابی، به عنوان رییس این شورا، عزیزالله سیفی به عنوان نماینده شورای شهرستان در شورای استان یزد انتخاب شد و سجاد کوهکن به عنوان منشی، و محمد کریمی به عنوان نایب رییس شورای اسلامی شهرستان انتخاب شدند.

نوشته شده توسط فرمانداری یزد

دیدگاه ها

افزودن نظرات

اخبار مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.