فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي با بيان تبريك سي و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي گفت: در 22 بهمن مردم بار ديگر با حضور باشكوه خود در جشن انقلاب دشمنان نظام و انقلاب را در رسيدن به اهداف خود ناكام خواهند ساخت.

فرماندار در ادامه با اشاره به اينكه 78 پروژه در شهرستان يزد با اعتبار باغ بر 780 ميليارد ريال در ايام ا... دهه فجر به بهره برداري رسيده است خاطر نشان كرد: شعبه 4 تأمين اجتماعي در آزادشهر، مركز درماني در مريم آباد ، كتابخانه شهيد مطلب شفيعي و 29 پروژه مخابراتي افتتاح شده است.

سيفي اظهار داشت: در نهمين روز از ايام ا... دهه فجر و با حضور مسئولين استاني كلنگ احداث زير گذر غيرهمسطح شهيد حكيميان به زمين زده شد.

وي گفت: اين زير گذر بلوار شهيد پاكنژاد را به بلوار جمهوري اسلامي متصل مي نمايد.

سيفي با اعلام اينكه در طول انقلاب اسلامي توجه به روستاها در اولويت قرار گرفته است تصريح كرد: در ايام ا...دهه فجر سال جاري پروژه هاي خوبي در سطح روستاهاي شهرستان يزد به بهره برداري رسيده است.

فرماندار افزود: در زمينه آبرساني تأمين آب مجتمع انتقال آب ولايت كه از بركات سفر پرخير و بركت مقام معظم رهبري بوده است و مي تواند مشكلات كمبود آب در روستاهاي بخش مركزي يزد را مرتفع نمايد.

وي پروژه گازرساني به روستاي محمودي را يادآور شد و خاطر نشان كرد: بحمدا... بعد از انقلاب اسلامي شاهد اين هستيم كه مردم شهرستان يزد از نعمت گاز استفاده نموده اند.

عزيزا... سيفي ادامه داد: در شهرستان يزد به جز روستاي فهرج به همه مناطق گازرساني شده است و در آينده اي نزديك و با هماهنگي هاي صورت گرفته با شركت ملي گاز استان مردم خوب اين روستا نيز از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

فرماندار وجود بيش از  3 هزار واحد صنعتي را يكي از امتيازات ويژه يزد بيان كردو افزود: در سي و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب شاهد بهره برداري از افتتاح كارخانه خوراك دام با اعتبار 12 ميليارد ريال و توسعه شهرك صنعتي يزد بوده ايم.

سيفي در ادامه با اشاره به اينكه يزد به لحاظ فرهنگي يكي از شهرستان هاي پيشرو در استان بوده است گفت: از ميان 90 هزار دانشجوي مشغول در استان 60 هزار در مركز استان مشغول تحصيل هستند.

فرماندار اعلام كرد: وجود 42 باب كتابخانه و عضويت بيش از 10 درصد مردم شهرستان در كتابخانه ها ، كسب نوزده سال افتخار پياپي دانش آموزان يزدي در كنكور سراسري همگي دلايل روشني است مبني بر اينكه شهرستان يزد در بحث هاي آموزشي و فرهنگي ممتاز بوده است.

سيفي در پايان با تأكيد به اينكه مردم ايران اسلامي و بخصوص دارالعباده يزد هوشيارانه تر از گذشته  در راهپيمايي يوم ا... 22 بهممن حضور خواهند يافت افزود: ملت قهرمان ايران با آگاهي كامل نسبت به مسائل جهاني با حضور يكپارچه و متحد خود در اين راهپيمايي جشن انقلاب را باشكوه تر از گذشته برگزار خواهند كرد.