به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرگزاري ايرنا،‌ محمود شاکري شمسي روز چهارشنبه در نشست شوراي اسلامي شهر يزد افزود: قانون مداري باعث مي شود با عزم راسخ و مشکل کمتر، کارها دنبال شود و ديگران نيز کمتر در امور شورا ها دخالت کنند.

وي ادامه داد: تکيه بر کار کارشناسي و خرد جمعي نيز همواره مد نظر اعضاي شورا باشد و اگر با تشکيل اتاق فکر براي استفاده از همه نظرات صاحب نظران و اقشار مختلف استفاده شود قطعا نتايج بهتري نيز در بر خواهد داشت.

فرماندار يزد گفت: در مجموعه فرمانداري يزد هرگز نخواستيم کيفيت کار را فداي سرعت کنيم ولي همواره بيشترين تعامل را در راستاي خدمت بهتر به مردم با شوراهاي اسلامي شهر و روستا داشته و داريم .

شاکري شمسي افزود: هيچکس بي نياز از نظارت نيست و مادامي که نظرات کارشناسي شده و بر اساس تعامل و همفکري با مجموعه شهرداري و شوراي شهر تهيه شود قطعا داراي نقطه ضعف هاي کمتري خواهد بود.

وي ادامه داد: متاسفانه برخي از مواردي که از بيرون ديده مي شود باعث شده به بحث نظارت خدشه وارد شود.

فرماندار اظهار داشت: در بازديدهايي که از سطح شهر داشتيم ضعف هايي مشاهده کرديم و مردم نيز نارضايتي خود را در ملاقات هاي حضوري اعلام کرده اند.

وي گفت: گاهي وقت ها يک معضل که بعد اجتماعي دارد در صورت عدم برنامه ريزي مناسب به معضل امنيتي تبديل مي شود که شهرک اسکان و ساخت منزل در اين منطقه يکي از موارد آن است.

شاکري شمسي افزود: هماهنگي بيشتر شوراها با مسوولان باعث مي شود کارها با سرعت بيشتر انجام شود و از کارهاي دوباره کاري و زمان بر جلوگيري شود.

فرماندار يزد در پايان گفت: در استفاده از نظرات مردم نيز بايد در طول سال از طريق برگزاري نشست ها و يا رسانه ها از نظرات مردم مطلع شد و اين برداشت نشود که فقط در ايام انتخابات به سراغ مردم مي رويم .