63

فرماندار یزد گسترش فوتبال محلات را در شهرستان خواستار شد

فرماندار یزد گسترش فوتبال محلات را در شهرستان خواستار شد

"سیدمحمد رستگاری"فرماندار یزد چهارشنبه شب در نشست با اعضای هیات فوتبال یزد با قدردانی از فعالیت‌ها و پیگیری مسایل و مشکلات افزود: در تمامی محلات ظرفیت‌های بالقوه و علاقه‌مندان بیشماری در فوتبال وجود دارد که اگر همه نهادها و سازمان با همراهی صاحبان صنایع و خیران همکاری کنند شاهد تحولی مناسب و اثرگذار خواهیم بود.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت برخی از نهادها و دستگاه‌های فرهنگی و ورزشی در کنار جلب همکاری عموم علاقه‌مندان و پیشکسوتان و حمایت‌های مادی و معنوی صنایع موجب تعالی فوتبال شهرستان می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه بیش از نیمی از جمعیت استان در شهرستان یزد متمرکز است به اهمیت ایجاد زیرساخت‌های لازم و کافی ورزش به خصوص فوتبال به دلیل خیل علاقه‌مندان این رشته اشاره کرد.

فرماندار یزد بیان کرد: اگر فوتبال یزد در سطح محلات همانند سال‌های نسبتا دور با رقابت‌ سالم و سازنده و در قالب یک برنامه مدون و برنامه‌محور شکل بگیرد قطعا همه استان و مردم و جوانان از آن استفاده می‌کنند.

وی پیشنهاد داد به دلیل اهمیت رشته فوتبال و مخاطبان بیشمار آن و برای تقویت و گسترش آن در شهرستان یزد کمیته توسعه آن با حضور مسئولان، پیشکسوتان و برنامه‌ریزان راه‌اندازی شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: وجود یک کمیته فعال برای توسعه فوتبال در یزد ضروری است و امیدواریم هرچه سریعتر شاهد تشکیل آن و برنامه‌ریزی مدون با جلب همکاری کارشناسان و همراهی مسئولان و بخش‌خصوصی باشیم.

سید محمد رستگاری تصریح کرد: اگر فوتبال یزد تقویت شود نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی عموم مردم و جوانان دارد، همانند زمانی که تیم شهید قندی در مدت کوتاه در لیگ برتر کشور حضور داشت.

فرماندار یزد گفت: برای ارتقای جایگاه فوتبال شهرستان به بودجه کافی نیاز است بنابراین باید به دنبال کسب درآمدهای پایدار بدون دغدغه برای گسترش رشته به صورت دقیق بود .

رستگاری اظهار کرد: باید برخی از مکان‌های ورزشی مرتبط با فوتبال در اختیار هیات قرار گیرد تا از این راه بتوان برخی از هزینه‌ها را در قبال خدماتی که عرضه می‌شود جبران کرد.

وی به اهمیت جلب همکاری همه علاقه‌مندان به خصوص پیشکسوتان و کارشناسان برای تقویت فوتبال اشاره کرد که موضوع مهمی است و نباید از آن غفلت کرد. 

   همچنین در پایان نشست با اهدای لوح از تلاش رییس هیات فوتبال شهرستان یزد در پیگیری مسایل و مشکلات این رشته و ارتقای آن با همکاری نخبگان، کارشناسان و پیشکسوتان در شهرستان تجلیل به عمل آمد.

نوشته شده توسط فرمانداری یزد

دیدگاه ها

افزودن نظرات

اخبار مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.