به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، محمود شاكري شمسي در اين ديدار با بيان در دين اسلام خدمت رساني به مردم و حضور در بين مردم به عنوان يكي از صفات بارز و شاخص مديران مي باشد گفت: اميدواريم با همراهي و تلاش مجموعه مديران شهرستان  و با استفاده از توان و مشاركت مردم با برنامه ريزي در زمينه رفع مسائل و مشكلات شهرستان گام برداريم.

فرماندار تأكيد كرد : ائمه جمعه شهرها مي توانند در ایجاد همدلی بین مسئولان محلی و شهرستان با دیگر آحاد جامعه در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم و رفع مشکلات نقش سازنده اي داشته باشند.

وي در بخشي ديگر از سخنان خود افزود: موضوع بهداشت و سلامت به عنوان مهمترين محور توسعه در شهرستان يزد مي باشد كه در اين زمينه مقرر گرديده است تا با تشكيل اتاق فكر و استفاده از نظرات كارشناسان، نقشه راه تهيه و تدوين و براي اجراء  به دستگاههاي مختلف ابلاغ شود.

شاكري شمسي با اشاره به پیگیری های در راستاي  رشد و توسعه بخش زارچ در چند ماه اخير اظهار داشت: خوشبختانه در حوزه هاي مختلف يك عدالت توزيعي و مديريتي در سطح شهرستان حاكم مي باشد كه اين خود مي تواند در توسعه پايدار مناطق مختلف يزد تأثيرگذار باشد.

در اين ديدار حجت الاسلام دهقان امام جمعه بخش زارچ خاطر نشان کرد: در سالجاری با فضل الهی و همت مسئولان خدمات ارزشمندی به مردم ارائه شده است که امیدواریم این روند با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.

امام جمعه بخش زارچ تصريح كرد: در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مردم به عنوان ولي نعمتان شناخته مي شوند كه در اين خصوص مسئولين بايد همه تلاش خود را براي خدمت رساني به مردم به كار گيرند.