با صدور پيامي؛

فرماندار يزد از عزاداري هاي باشكوه مردم تقدير نمود

فرماندار یزد در پیامی از مردم دارالعباده و دارالعلم يزد و هیاتهای عزاداری به خاطر برگزاری مراسمهای دهه اول محرم تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « مصطفي سالاري » در اين پيام آورده است:

عبادت در مکتب عاشورا سر لوحه آموزه‌های دینی و معنویت روح جامعه اسلامی است‌ عزت مسلمانان در گرو ایمان و معنویت آنان است‌، روز و حماسه عاشورا در متن زندگی شیعه و عمق باورهای او جریان داشته و نهضت کربلا تا به امروز سیراب کننده جانهای عاشقان است.

حادثه عاشورا هرچند در زمانی بسیار کوتاه تحقق یافت اما قرنهاست عمق این حادثه توجه عالم را به خود معطوف می سازد و چنان شور و حرکتی می آفریند که تمام قیام های حق طلبانه و آزادی خواهانه جهان از آن نشأت می گیرد  و درسهاي بسياري را به ما مي آموزند.

اينجانب ضمن تسليت و تعزيت مجدد ايام سوگواري حضرت اباعبدا... الحسين عليه‌السلام و ياران باوفايش از عموم مردم شهر جهاني يزد ( حسينيه ايران ) خاصه جوانان، مسئولان و مديران هيأت‌ها،‌ روحانيون و وعاظ بزرگوار، خادمين عزيز حضرت اباعبدا... الحسين(ع) و تمامي خدمتگزاران و زحمتكشان نيروهاي انتظامي، ‌امنيتي، ‌اطلاعاتي و قضايي كه فضاي روحاني و دل‌نشيني همراه با آرامش و امنيت مثال زدني را فراهم نموده اند، تقدير و تشكر مي نمايم.