فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی در بازدید از شهرداری حمیدیا گفت:  وجود مشاغل مزاحم شهری در محدوده شهر موجب بروز برخی از مسائل و مشکلات می شود و با توجه به اینکه زمینی برای انتقال این واحد ها اختصاص داده شده است شهرداری باید کار انتقال و ساماندهی این مشاغل را در اولویت کاری خود قرار دهد.

فرماندار یزد در ادامه با تأکید به اینکه باید بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران در پرورژه های شهری فراهم شود افزود: باید ضمن ایجاد حس احترام و نیز تسهیل در امور برای سرمایه گذاران ، پروژه هایی تعریف شود که توجیه اقتصادی برای بخش خصوصی داشته باشد.

شاکری شمسی توجه بیش از پیش به ورودی جنوبی یزد  را خواستار شد و افزود: تاکنون اقدامات خوبی برای ساماندهی معابر و بافت قدیمی انجام شده است ولی با توجه به اینکه ورودی هر شهری تابلویی از کار مجموعه شهرداری است باید در خصوص این ورودی تمهیدات لازم برای بهبود وضع آن اندیشیده شود.

شایان ذکر است فرماندار یزد در ادامه از برخی از پروژه های شهرداری حمیدیا همچون بوستان آلاله ، شهردار و شهدای گمنام بازدید کرد.

لازم بذکر است به گفته شهردار حمیدیا بوستان آلاله واقع در محله نجف آباد  و بوستان شهردار واقع در محله رحمت آباد همزمان با نیمه شعبان به طور رسمی افتتاح خواهد شد.