معاون فرمانداري يزد خواستار شد:

ساماندهي و برنامه‌ریزی منسجم در خصوص کارگزاری‌های بيمه اجتماعي روستائيان

معاون فني و امور عمراني فرمانداري يزد خواستار ساماندهي و برنامه‌ریزی منسجم در خصوص کارگزاری‌های بيمه اجتماعي روستاييان و عشاير در شهرستان شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، نشست هماهنگي بيمه اجتماعي روستائيان و عشاير شهرستان يزد با حضور معاون فني و عمراني فرمانداري، مديرعامل بيمه اجتماعي روستائيان و عشاير استان، رئيس اداره برنامه‌ریزی فرمانداري، بخشدار بخش زارچ و نماينده برخي از دستگاه‌های اجرايي شهرستان برگزار شد.
معاون فني و امور عمراني فرمانداري يزد در اين نشست بابیان اينكه نگاه دولت تدبير و اميد به روستائيان و عشاير نگاه ويژه و حمايتي است، اظهار داشت: لازم است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد و ائمه جماعت مساجد و روستاها نسبت به اطلاع‌رسانی در اين زمينه گام برداشت.
«امیر شاکری» اطلاع‌رسانی جامع و كامل به مردم پيرامون بيمه اجتماعي روستاييان و عشاير را ضروري دانست و ابراز اميدواري كرد: با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده از ظرفیت‌های موجود، نسبت به اين مهم اقدام و آگاهي لازم به روستائيان داده شود.
وي با اشاره به اينكه نياز به همگرايي و هم‌افزایی بيشتري در اين زمينه است، تأکید كرد: همراهي و مشاركت بخشداران و دهياران شهرستان يزد براي اطلاع‌رسانی و ترغيب مردم به استفاده از خدمات و مزاياي بيمه اجتماعي يكي از راهکارهایی است كه فرمانداري يزد آن را دنبال خواهد كرد.
شاكري با ارائه پيشنهاد تشكيل شوراي هماهنگي بیمه‌های دولتي در شهرستان يزد تصريح كرد: ضرورت دارد بیمه‌های دولتي با تشكيل جلسات مستمر از موازي كاري دوري كرده و نقش مكمل و یاری‌رسان را براي همديگر ايفا كنند.
گفتني است در ابتداي اين جلسه نماينده هريك از دستگاه‌های اجرايي شهرستان به ارائه نظرات و پیشنهاد‌هاي خود پرداختند.