سرپرست فرمانداري يزد:

زمينه بهره‌مندی كامل كشاورزان از طرح‌های دولت فراهم شود

سرپرست فرمانداري يزد در آيين تكريم و معارفه مدير جهاد كشاورزي شهرستان اظهار داشت: ضروري است زمينه بهره‌مندی كامل كشاورزان از طرح‌ها و تسهيلات دولت در بخش كشاورزي فراهم شود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، آيين تكريم و معارفه مدير جهاد کشاورزی شهرستان يزد با حضور سرپرست فرمانداري يزد، رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان و جمعي از مسئولين استاني و شهرستاني برگزار شد.
مصطفي سالاري در اين مراسم با قدرداني از كشاورزان به‌عنوان قشري مؤثر و سخت‌کوش در جامعه تأکید كرد: با توجه به کم‌آبی و خشک‌سالی‌های پياپي در استان يزد بايد به سمت كشاورزي نوين با آبياري تحت‌فشار و قطره‌ای حركت كرد.
وي با اشاره به اينكه يكي از اولویت‌های شهرستان يزد در بخش كشاورزي استفاده بهينه آب است، خاطرنشان كرد: خوشبختانه دولت تدبير و اميد تسهيلات خوبي براي اين امر در نظر گرفته تا كشاورزان را حمايت نمايد.
سالاري دور شدن كشاورزي شهرستان از تک‌محصولی بودن را خواستار شد و افزود: ارائه محصولات متنوع و باكيفيت در بخش كشاورزي باعث می‌شود تا در صورت بروز مشكل در عرضه و تقاضاي بازار، اقتصاد كشاورزان تحت تأثیر قرار نگيرد.
عالی‌ترین مقام اجرايي شهرستان يزد در پايان ضمن تقدير و تشكر از فعالیت‌های صورت گرفته در مديريت جهاد كشاورزي شهرستان در زمان مديريت «محمدعلي حاتمي زاده» از «محمدرضا فتوحي» مدير جديد اين نهاد خواست كه با استفاده از خرد جمعي برنامه‌های خود را در راستاي برنامه‌های وزارتخانه ساماندهي كند.