به گزارش واحد خبر روابط عمومي فرمانداري يزد ،جلسه تودیع و معارفه رییس شبكه دامپزشكی شهرستان یزد با حضور معاون فرماندار یزد و مدیر كل دامپزشكی استان و جمعی از مسوولان و پرسنل شبكه دامپزشكی شهرستان یزد برگزار شد.


حسين عسكر زاده، معاون فرماندار یزد ضمن تبريك هفته جهاد كشاورزي و بر شمردن وظايف خطير پرسنل دامپزشكي در عرصه بهداشت وسلامت جامعه كار دامپزشكي را بسيار حساس و كاركنان آن كه در عرصه تامين غذاي بهداشتي فعاليت مي كنند گمنام خواند و گفت با توجه به اينكه 60درصد جمعيت استان در شهرستان و جود دارد اين مسئوليت نسبت به شهرستانهاي ديگر بيشتر بوده و بايد توجه بيشتري به مباحث تامين غذاي بهداشتي مردم صورت پذيرد .

 


مدیر كل دامپزشكی استان در این جلسه اظهار داشت: مخاطب تشكیل جهاد مردم بوده اند و شاكله جهاد را مردانی برخاسته از توده های امت با بنیه دینی و اعتقادی بنا نهادند كه این خود منشأ خدمات زیادی در جامعه شد.

حدادزاده گفت: پاسداشت ارزش های جهادی و احیاء دوباره آن ها نیاز امروز جامعه است.

وی گفت: دامپزشكی خط مقدم بهداشت جامعه است و ما تا سال 87 در دامپزشكی بحث تأمین غذای بهداشتی را داشتیم اما الان تأمین غذای بهداشتی و شرعی از وظایف قانونی دامپزشكی است.

در پايان از زحمات و فعالیت های غلامعلی پور به عنوان رییس و عبد الحسین زاده به عنوان سرپرست شبكه دامپزشكی شهرستان یزد تقدیر و مهدی مطیعی به عنوان رییس جدید شبكه دامپزشكی شهرستان یزد معرفی شد.