معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

دولت تدبير و اميد براي تأمين زير ساخت ها در روستاها اهتمام ويژه اي داشته است

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد گفت: دولت تدبير و اميد در چند سال اخير توجه ويژه اي به تأمين زير ساخت ها در روستاها براي فراهم نمودن زندگي سالم و پويا براي مردم داشته است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، در مراسمي با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، امام جمعه بخش زارچ، بخشدار زارچ و جمعي از مسئولين و اهالي روستاي اله آباد سالن ورزشي اين روستا به بهره برداري رسيد.

« محمد علي طالبي »در اين مراسم با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و تمامي شهداي كارمند و با ابراز خرسندي از ديدگاه امام جمعه بخش زارچ نسبت به هفته دولت و بيان خدمات و عملكرد دولتمردان در بخش هاي مختلف اظهار داشت: انتظار داريم اين نگاه در بين ديگر افرادي كه در جامعه اثر بخش و صاحب تريبون هاي رسمي و غير رسمي هستند نيز وجود داشته باشد تا بتوانيم با تقويت روحيه همدلي، همكاري، كار و تلاش در راستاي سازندگي بيش از پيش در حوزه هاي متنوع گام برداريم.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد به اقدامات تأثيرگذار دولت يازدهم در روستاها اشاره كرد و افزود: در چند سال اخير علي رغم تنگناهاي مالي، دولت تدبير و اميد توجه ويژه اي را به حوزه فعاليت هاي عمراني، فرهنگي و اجتماعي در روستاها داشته است كه در اين زمينه مشاركت خود اهالي روستا و پيگيري هاي آنان در به نتيجه رسيدن پروژه ها و طرح ها نيز مؤثر بوده است.

وي اضافه كرد: امروز شاهد اين هستيم كه زيرساخت هاي اصلي مانند بهره مندي از نعمت گاز براي مناطق محروم و كم برخوردار استان تأمين شده و مردم روستا اميدوارتر از گذشته در حال زندگي در روستاها هستند.

طالبي در بخش ديگري از سخنانش خواستار استفاده از ظرفيت هاي روستاهاي مجاور شهرها براي توسعه و سازندگي آن مناطق شد و تصريح كرد: روستاي اله آباد به عنوان روستايي كه بافت شهري داشته و در كنار شهر زارچ قرار دارد پتانسيل خوبي را براي پيشرفت، سازندگي و بالندگي دارد كه ضروري است در اين راستا مسئولين با استفاده حداكثري از امكانات داخل روستا در اين زمينه اقدام نمايند.

لازم به ذكر است سالن ورزشي روستاي اله آباد با مساحت 1100 متر مربع و با اعتباري بالغ بر 7 ميليارد ريال در مدت 15 ماه احداث شده است.