به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمود شاکری شمسی فرماندار و مدیر اجرای سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان باتفاق معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری از کلاسهای آموزشی مأمورین سرشماری عمومی کشاورزی 93 شهرستان یزد بازدید کرد.

فرماندار یزد در این بازدید با عنایت به نقش مأمورین سرشماری در امر جمع آوری اطلاعات و آمارهای مورد نظر، خطاب به آن ها گفت: مهمترین اصل در کار مأمورین ، فرا گرفتن آموزش های لازم و به کار گرفتن آن ها در مسیر کار می باشد.

مدیر اجرای سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان یزد اظهار داشت: مأمورین سرشماری نه به عنوان یک شخص حقیقی ، بلکه با یک شخصیت حقوقی و به عنوان یک تشکیلات دولتی به درب منازل شهروندان مراجعه می نمایند، لذا می بایست با رفتار مناسب و پسندیده با پاسخگویان برخورد نمایند.

شاکری شمسی با بیان این مطلب که تصمیمات مناسب از سوی تصمیم گیرندگان ناشی از اطلاعات و آمار درست و صحیح است افزود: مأمورین سرشماری می بایست دقت و حساسیت لازم را در اخذ اطلاعات از پاسخگویان داشته باشند و صحت و دقت در کار را فدای سرعت ننمایند.

وی در پایان از اساتید دوره آموزشی مأمورین سرشماری عمومی کشاورزی خواست تا علاوه بر آموزه های تئوری ، توجه ویژه ای به کارگاه های عملی در این دوره داشته باشند.

لازم بذکر است برای اولین بار با استفاده از تبلت کار سرشماری در کشور اجرا خواهد شد.


DSC05882.jpg DSC05875.jpg DSC05893.jpg
بله