فرماندار يزد:

اصناف نقش تأثيرگذاري در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور دارند

فرماندار يزد با بیان اینکه اصناف نقش تعیین کننده‌ در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور دارند، گفت: اصناف در سالهای متمادی نشان دادند که توانایی بالایی در اجرای امور واگذار شده به خود دارند و همواره در راستای اهداف نظام گام برداشتند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، به مناسبت هفته دولت فرماندار يزد به همراه رئيس اداره برنامه ريزي فرمانداري ضمن بازديد از اتاق اصناف مركز استان با اعضاي هيأت رئيسه اين اتاق ديدار و گفتگو كرد.

« مصطفي سالاري » در اين ديدار با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و تبريك هفته دولت اظهار داشت: خوشبختانه كليه مسئولان در حوزه هاي مختلف در نظام جمهوري اسلامي ايران برخاسته از متن جامعه بوده و از نزديك با مسائل و مشكلات مردم آشنا هستند.

فرماندار يزد ضرورت ارتباط مسئولین با مردم را يادآور شد و گفت: همه مديران و دست اندركاران بايد يك ارتباط قوي ميان خود و مردم ايجاد نمايند تا بتوان با تعامل زمينه پيشرفت و آباداني كشور بيش از پيش فراهم شود.

وي بابيان اينكه دولت يازدهم مشاركت همه اقشار جامعه در عرصه هاي مختلف سياسي، اجتماعي و اقتصادي را مورد تأكيد داشته است تصريح كرد: نمونه بارز اين اقدام فراهم نمودن بستر لازم براي مشاركت همه اقشار جامعه در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر بود.

عالي ترين مقام اجرايي شهرستان يزد با اشاره به بيان مشكلات از سوي اعضاي هيأت رئيسه اتاق اصناف مركز استان در رابطه با صنوف و اتحاديه هاي زير مجموعه خاطرنشان كرد: فرمانداري شهرستان يزد در چند سال اخير يك ارتباط بسيار خوب با اتاق اصناف و اتحاديه هاي صنفي داشته و حمايت هاي لازم را در جلسات مربوط انجام داده و قطعاً در آينده نيز در چارچوب قوانين و مقررات در اين زمينه گام بر مي دارد.

سالاري همچنين به تأكيد به اينكه اصناف و بازاريان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي نقش تأثيرگذاري دارند ابراز داشت: اصناف و بازاريان بايد با رعايت حقوق مصرف‌کنندگان و ارائه کالاي ايراني و پرهيز از کم‌فروشي و گران‌فروشي، با جلب رضايت عموم مردم، در حفظ آرامش نسبي در جامعه اقدام نمايند.

در اين ديدار هر يك از اعضاي هيأت رئيسه اتاق اصناف به ارائه گزارش و مسائل ومشكلات پيرامون اصناف و بازاريان پرداختند.