فرماندار يزد:

استفاده از روش هاي نوين در انتقال مفاهيم و ارزشهاي ديني

فرماندار يزد به همراه معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري به مناسبت اول تيرماه سالروز تشكيل سازمان تبليغات اسلامي از اداره تبليغات اسلامي شهرستان بازديد و در جمع كاركنان اين اداره حضور يافت.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد،« مصطفي سالاري» در ابتداي سخنان خود با تقدير از حضور حماسي و پرشور مردم يزد در راهپيمايي روز جهاني قدس اظهار داشت: روز قدس به ابتكار انديشه حضرت امام خميني (ره) شكل گرفت تا يك روز بياماندني براي وحدت و انسجام مسلمانان جهان در مقابل رژيم صهيونيستي باشد و خوشحاليم كه هر سال اين حضور و مشاركت مردم در اين راهپيمايي منسجم تر مي شود.
فرماندار يزد در ادامه با تبريك سالروز شكل گيري سازمان تبليغات اسلامي افزود: يكي از اهداف تشكيل اين سازمان گسترش و ترويج دين مبين اسلام در همه زمينه ها است.
وي با بيان اينكه انتقال مفاهيم و ارزش هاي الهي و اعتقادي در جامعه بايد همراه با سطح تفكر و انديشه جوانان صورت گيرد گفت: امروز در جامعه اي زندگي مي كنيم كه نزديك به نيمي از آنان را جمعيت جوان هستند كه همه داراي روحيه پرسشگري هستند.
فرماندار يزد اضافه كرد: ضرورت دارد روحانيون و مبلغاني كه در عرصه تبليغ و ترويج دين فعاليت دارند خود را به علم و ابزارهاي جديد مجهز نمايند.
عالي ترين مقام اجرايي شهرستان يزد با اشاره به سابقه ديرينه حضور و مشاركت خيرين و سازمان هاي مردم نهاد در امورات مختلف گفت: خيرين بدون هيچ چشم داشتي و تنها براي رضايت خداوند متعال و براي اعتلاي ايران اسلامي در حوزه هاي مختلف وارد عرصه فعاليت شده اند كه در اين بين نقش خيرين يزدي در ايجاد مساجد، تكايا، مراكز فرهنگي و .... بر هيچ كسي پوشيده نيست.
سالاري در پايان در خصوص اعتبارات و بودجه دستگاه هاي اجرايي شهرستان گفت: در سال جاري مقرر شده است تا جلسات تخصصي به منظور تعيين اولويت ها در فرمانداري با حضور ادارات و نهادهاي شهرستان برگزار شود.