فرماندار يزد:

اتحاد و همدلي مهمترين راهكار عبور از مشكلات است

فرماندار يزد گفت: مردم و مسئولان هميشه در كنار هم در صحنه هاي مختلف حضور داشته و اتحاد و همدلي مهمترين راهكار عبور از مشكلات و پاسخ گويي به ياوه گويي دشمنان است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « مصطفي سالاري » فرماندار يزد به همراه معاونين فرمانداري و بخشدار زارچ با « سردار جميري » فرمانده سپاه الغدير استان ديدار و در خصوص مسائل و مباحث مختلف گفتگو نمود.

فرماندار يزد در اين ديدار با تبريك انتصاب « سردار جميري » به سمت فرمانده سپاه الغدير استان اظهار داشت: با هماهنگي و تعامل دستگاه هاي امنيتي و نظامي در استان يزد و به تبع آن شهرستان يزد خوشبختانه امنيت مناسبي وجود دارد.

سالاري اضافه كرد: هر سال نزديك به 70 مراسم ملي و مذهبي با حضور مقامات كشوري در سطح مركز استان بدون كمترين مشكل برگزار مي شود كه اين ناشي از ايجاد تعامل بين بخشي خوب ميان ادارات و نهادهاي مختلف است.

رئيس شوراي تأمين شهرستان يزد با تأكيد اينكه اتحاد و همدلي مردم و مسئولين مي تواند مهمترين راهكار براي عبور از مشكلات و چالش هاي موجود كشور باشد افزود: تقويت اتحاد و همدلي در سطوح مختلف جامعه بارها مورد تأكيد امام خميني (ره) بوده و در سالهاي گذشته بارها مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) نيز بر آن تأكيد داشته اند.

وي با اشاره به اينكه ملت ايران بر آرمان هاي انقلاب اسلامي پافشاري داشته و لحظه اي از آن كوتاه نمي آيند خاطرنشان كرد: ملت بزرگ ايران و مسئولين نظام جمهوري اسلامي با اتحاد خود در مقابل ياوه گويي ها دشمنان نظام و انقلاب ايستاده اند.

در اين ديدار سردار جميري نيز گفت: مجموعه سپاه و بسيج متعلق به همه افرادي است كه دل در گرو نظام و انقلاب دارند و از اينرو ما همه مردم جامعه به عنوان بسيجي مي شناسيم.

فرمانده سپاه الغدير استان به ظرفيت هاي موجود در سپاه و بسيج اشاره كرد و افزود: در حال حاضر بسيج در شاخه هاي مختلف فعاليت داشته و توانسته به خوبي در حوزه هاي تخصصي نيز نقش آفرين باشد.