هم‌زمان با اجراي طرح همدلي و نشاط؛

آخرين نشست مشترك کارکنان فرمانداري يزد در سال95 برگزار شد

آخرين نشست مشترك کارکنان فرمانداري يزد در سال 95 با حضور فرماندار يزد، معاونين عمراني و برنامه‌ریزی فرمانداري هم‌زمان با اجراي طرح «همدلي و نشاط» روز جمعه در فرمانداري يزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، در ابتداي اين برنامه كه روز جمعه ٢٠ اسفندماه ساعت ٩ آغاز شد، ابتدا کارکنان فرمانداري با ساماندهي و نظافت اتاق كار خود زمينه تغيير و تحول فيزيكي را در محل كار خود فراهم كردند.
در ادامه کارکنان فرمانداري در نشستي با حضور فرماندار يزد و معاونين وي شركت كردند.
فرماندار يزد در اين جلسه ضمن تبريك پيشاپيش عيد نوروز و آغاز سال ٩٦ با اشاره به اجراي طرح ابتكاري همدلي و نشاط در فرمانداري و بخشداری‌ها گفت: هدف از اجراي اين طرح بازگشت به اصل خويش است تا بار ديگر به خود یادآوری كنيم كه همه انسان‌ها با يكديگر برابر و يكسان هستند.
«مصطفي سالاري» بابیان اينكه كاركنان يك اداره بيشترين وقت روزانه خود را با يكديگر سپري می‌کنند؛ افزود: معتقديم برگزاري این‌گونه برنامه‌های صميمي و ساده كمك خواهد كرد تا فرايند همكاري در بين همكاران افزایش‌یافته و پیشبرد امور كاري شتاب گيرد.
وي در بخش ديگري از سخنانش بابیان اينكه ضرورت دارد هريك از همكاران سه پيشنهاد در حوزه كاري خود براي اجرا در سال آینده ارائه كنند؛ خاطرنشان كرد: پيشنهاد برتر و مفيد در زمينه خدمت به مردم پس از تصويب با همكاري پیشنهاددهنده اجرائی خواهد شد.
فرماندار يزد بابیان اينكه در ابتداي سال آینده برگزاري انتخاباتي قانونمند و سالم را بر عهده‌داریم؛ اظهار داشت: بر اساس زمان‌بندی انتخابات موظفم هستيم مرحله ثبت‌نام از داوطلبين شوراهاي اسلامي شهر و روستا را ايّام تعطيلات نوروز انجام دهيم. 
وي تصريح كرد: حضور در ايّام تعطيلات نوروز براي انجام‌وظیفه در محل كار، اقدامي قابل‌ستایش است.
سالاري در ادامه از خانواده و همسران همكاران فرمانداري يزد به‌واسطه عدم حضور در ايّام تعطيلات نوروز در كنار خانواده عذرخواهي و پيشاپيش از آنان تقدير و تشكر كرد.
فرماندار يزد در بخش پاياني سخنان خود به برخي از اقدامات دولت در سال ٩٥ اشاره كرد و گفت: خوشبختانه دولت تدبير و اميد توانست است با غلبه بر بسياري از مشكلات توفيقات زيادي را كسب كند و زمينه رفاه ، امنيت و اميد بيشتر مردم را فراهم سازد.
گفتني است مشابه اين طرح به‌صورت هم‌زمان در بخشداری‌های مركزي يزد و زارچ برگزار شد.