پیام تبریک فرماندار یزد به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار یزد در پیامی فرارسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد در این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از ارکان توانمند و قدرتمند نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ايران از مظاهر متعالی اقتدار جامعه اسلامی می‌باشد که همواره در عرصه‌های مختلف مجاهدت و جانفشانی با هوشیاری و تواضع و رشادت به ایثارگری پرداخته است .

چنانچه بنگریم، در خواهیم یافت چه در زمان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و چه در زمان استقرار جمهوری اسلامی، ارتشِ این سرزمینِ همیشه سربلند، همواره با مردم، انقلاب و رهبری آن همراهی و جانفشانی بی نظیر داشته و دارد. به نحوی که به جرات می‌توان ارتش را یکی از ارکان اساسی در ایجاد، توسعه و تعمیق امنیت همه جانبه در ایران اسلامی دانست.

جا دارد این روز که به ابتکار هوشمندانه معمار كبير انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالى عليه) به نام ارتش نامگذاری شده است را به همه نیروهای ارتش تبریک عرض نموده و ضمن ادای احترام به شهدا ، جانبازان و ایثارگران ارتش جمهوری اسلامی ایران، عزت ، جلال و عظمت ارتشیان دلاور را از خداوند منان خواستارم

. اینجانب این روز بزرگ و گرامی را به محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا، ارتشیان دلیر ایران اسلامی در همه نیروها بویژه نیروی زمینی که امروز بنام آن عزیزان نامگذاری شده، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ارتش و بازنشستگان ارتشی در شهرستان یزد تبریک عرض نموده، توفیقات روزافزون همگان را از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.