پیام تبریک سرپرست فرمانداری یزد به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

سرپرست فرمانداری یزد با صدور پیامی حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر، عید بندگی خداوند عزوجل را خطاب به مردم دیار دارالعباده یزد تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، متن کامل پیام «مصطفی سالاری» بدین شرح است:
بسمه تعالی
یک ماه پر از فرصت برگشتن داد
یک عید فرستاد که مغفور شویم 
اینک که به لطف پروردگار متعال توفیقی حاصل شد تا یک ماه بندگی مخلصانه خداوند عزوجل را به پایان برسانیم، فرصتی فراهم است تا بتوانیم دسترنج میهمانی یک ماهه نور و خورشید را در سرلوحه کار و زندگیمان قرار داده و به سوی قرب الهی طی طریق کنیم.
انچه این عید مبارک را برای روزه داران شیرین و گوارا می سازد، تزکیه نفس و غلبه بر هواهای نفسانی دنیوی است که انسان های مومن و مومنه کوشیده اند ازاین مهم برای خود توشه ای برگزینند و راه رسیدن به معبود خود را هموار سازند.
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ماه شوال وعید سعید فطر، عید مهربانی و عید نیایش های خالصانه بندگان مومن و حق جوی پرودگار، امیدوارم که یکایک مردم روزه دار این شهر و دیار در ظل توجهات مهدی موعود و منجی عالم بشریت(عج) به سلامت و آسایش روزگار سپری کرده و موفق و موید باشند.
امیدوارم که در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و رهنمود های مدبرانه رئیس دولت تدبیر و امید و همچنین تلاش و جدیت کارگزاران نظام جمهوری اسلامی، زمینه آرامش و امید بیشتر ایرانیان فراهم و رضایت بیش از پیش مردمان قدردان و دوستدار ایران اسلامی در دیار دارالعباده یزد حاصل شود.
15 تیرماه1395