دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از روابط عمومي استانداري داود پاک طینت، روز دوشنبه 20 مرداد، در نشستی كه در فرمانداري يزد برگزار شد، برنامه های هفته دولت در استان را برای اعضا ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان یزد تشریح کرد و افزود: سال گذشته با عنایت خداوند، رهنمود های مقام معظم رهبری و درایت مردم، اتفاق مبارکی رخ داد و در نهايت با تنفیذ مقام معظم رهبری دولت تدبير و اميد شكل گرفت.

دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت افزود: با این حرکت، نظام به یک دولت اعتماد کرد و دولت نيز به کارگزاران خود بخش های مختلف اعتماد كرده است. از این رو، طبیعی است که مسئولان در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید و اعتمادي كه به آنان شده است گام بردارند.

وي توجه به نوع نگرش مخاطب را همراه با اطلاع رسانی صادقانه، واقعی و متناسب با مطالبات نسل جوان مهم دانست و از مسئولان خواست با ارایه گزارش های واقعی در جلب اعتماد جامعه برای رسیدن به آرامش و امید تاکید شده از سوی مقامات نظام، کوشا باشند.

پاك طينت افزود: اگر اطلاعات نادرست و غير واقعي به افکار عمومی ارائه گردد موجب کاهش روزنه امید در میان جامعه مي گردد و در طول تاریخ دیده ایم، هرگاه نظام صادقانه با مردم برخورد کرده است مردم نیز با تمام توان پا به پای مسئولان جلو آمده اند.

وي افزود: امروز با نسل سوم انقلاب رو به رو هستیم و لازم است هردستگاه اجرايي اطلاعات و آمار خود را مبتني بر واقعیت و صداقت ارائه کند و با تحقق این مهم در حاکم شدن آرامش و امید در جو جامعه، با دولت هم گام شود.

دبیرستاد بزرگداشت هفته دولت، به اختصاص روز ویژه ای در هفته دولت به هر یک از شهرستان های استان، برای برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان در آن روز و همچنین اجرای عمده برنامه های شهرستان خبر داد و افزود: در این روز، پروژه های عمرانی آن شهرستان با حضور مسئولان ارشد استان افتتاح می شود.

وی از مسئولان خواست با برگزاری نمایشگاه در دستگاه های خود، جلوه های عملكرد دولت را برای مخاطبان خود به نمایش گذارند و همچنین ديدار با خانواده شهدا و ايثارگران را در زمره فعالیت های خود قرار دهند تا جوانان بدانند که اين نظام چه مراحلي را پشت سر گذاشته است و چه كساني زحمت كشيده اند تا ما اکنون در کمال آرامش گرد هم بياييم و از برنامه های بزرگداشت هفته دولت سخن بگوییم.

پاک طینت همچنین تاکید کرد مديران برای انعکاس اخبار شهرستان با رسانه ها ارتباط بگيرند و فعالانه با اين موضوع برخورد كنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خاطر نشان کرد که در پایان هفته دولت، ستاد شهرستانی برتر انتخاب مي شود که شاخص هایی به فرمانداران اعلام و بر اساس آنها، ستاد برتر انتخاب و تقدیر می شود.