فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی در این جلسه با بیان اینکه جوانان در طول تاریخ انقلاب اسلامی نقش تأثیرگذاری را داشته اند اظهار داشت: جوانان متدین و متعهد ایران اسلامی در دوران مبارزات علیه رژیم طاغوت و دفاع مقدس در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی کرده اند و امروز نیز شاهدیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی با تکیه بر جوانان خود توانسته در زمینه های متنوع در بین سایر کشورها سرآمد باشد.

فرماندار با اشاره به اینکه از 17 الی 23 خردادماه به عنوان هفته جوان در نامگذاری شده است بر برنامه ریزی و اجرای هر چه بهتر برنامه ها نسبت به سنوات گذشته در این هفته تأکید کرد.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان یزد خاطر نشان کرد: هفته جوان فرصتی مناسب است تا جوانان موفق در حوزه های مختلف به جامعه معرفی شوند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به نزدیکی فصل تابستان و بحث غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان گفت: برنامه ریزی برای اوقات فراغت باید طول سال انجام گیرد و محدود به فصل تابستان و تعطیلی مدارس نگردد.

شاکری شمسی با اعلام اینکه در حال حاضر قریب به 40 دستگاه در امر اوقات فراغت دانش آموزان فعالیت دارند تصریح کرد: توجه به نیازها و خواسته های درونی جامعه هدف، پیوستگی برنامه ها ، ارائه محتویات مبتنی بر روحیات جوانان براساس جنسیت و نیز ارزیابی پس از اجرای برنامه ها می تواند در ارتقاء کارایی برنامه های اوقات فراغت تأثیرگذار باشد.

فرماندار یزد با تأکید بر تعامل بین بخشی در موضوع اوقات فراغت افزود: دستگاههای مسئول می توانند با تعامل ، همکاری و مدیریت امکانات ضمن پرهیز از موازی کاری در زمینه بهتر اجرا شدن این برنامه های برای دانش آموزان گام بردارند.

شایان ذکر است در این جلسه در خصوص اجرای برنامه های بزرگداشت هفته جوان در شهرستان و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بحث و تبادل نظر شد.