308

پیام فرماندار یزد به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

پیام فرماندار یزد به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، سید محمد رستگاری در این پیام آورده است: نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده که نقش برجسته ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته اند.
هفته نيروي انتظامي فرصت مناسبی است براي گراميداشت و پاسداشت  دلاوري‌ها و جانفشاني‌هاي غیورمردان نيروي انتظامي كه در راه برقراری و حفظ نظم و امنيت ایران اسلامی جان خویش را در طبق اخلاص نهاده اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز نیروی انتظامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک عرض نموده و از خدمات بی دریغ، بی وقفه و جانفشانی های فرماندهان،   کارکنان خدوم و زحمتکش انتظامی به ویژه در مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان یزد و  کلانتری ها و واحدهای تابعه تشکر و قدردانی می نمایم. امیدوارم مجاهدان عرصه نظم و امنیت در جامعه و سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، در ظل توجهات  حضرت ولیعصر(عج) و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تداوم خدمت رسانی به مردم و صیانت از اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر قوای مقتدر مسلح همواره موید و منصور باشند.

نوشته شده توسط فرمانداری یزد

دیدگاه ها

0 Comments

اخبار مرتبط

There are no results.