به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محممود شاکری شمسی در این پیام آورده است : بیست و هفتم اردیبهشت ماه هر سال یاد آور تلاش و زحمات صادقانه افرادی است که در عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی فعالیت دارند. روابط عمومی با اطلاع رسانی به موقع، درست و مورد نیاز به جامعه و از طرفی انتقال نظرات ،‌دیدگاه ها و پیشنهادات افراد به مسئولین و مدیران ذیربط نقش خطیری را عهده دار هستند.

امروز بیش از هر زمانی جامعه ما نیاز به در اختیار داشتن اطلاعات صحیح و به موقع از عملکرد بخش های مختلف مدیریتی خود دارد  که این مهم علاوه بر اینکه در ارتقاء سطح امید به آینده و شادابی اجتماع کمک می نماید فرصتی را برای نقد منصفانه و دلسوزانه از عملکرد دستگاه ها را نیز فراهم می سازد.

به طور قطع و یقین در دولت تدبیر و امید از روابط عمومی های انتظار می رود با برقراری یک ارتباط دو سویه بین دولت و مردم بر تقویت و انسجام بیش از پیش این تعامل بیفزایند.

اینجانب در پایان با تبریک 27 اردیبهشت ماه و آغاز هفته ارتباطات و روابط عمومی به تمامی تلاشگران عرصه اطلاع رسانی موفقیت همگان را در راستای رهنمودهای بلند امام راحل عظیم الشأن(ره) ، منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و تلاش در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.