پيام فرماندار يزد به مناسبت روز جهاني قدس

فرماندار در پيامي ضمن گرامي داشت روز جهاني قدس، مردم شريف دارالعباده يزد را به شركت گسترده در راهپيمايي اين روز بزرگ دعوت كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « مصطفي سالاري» در اين پيام آورده است:

روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می خواند و هر سال پر شور تر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت های گره کرده جنایات رژیم ددمنش و غاصب صهیونیستی را محکوم می کنند.

روز قدس ملجا تمام دل هايي است که سال ها در غم و رنج بي پايان مظلومان فلسطين گداخته اند و نگاه به گنبد مسجدي دوخته اند که ميان مثلث هاي خباثت و رذالت اسير مانده است.

به يقين در اين روز تمامي ملت مسلمان ايران اسلامي از جمله مردم شهرستان يزد با حضور پرشور خود در راهپيمايي روز جهاني قدس، تمامي نقشه هاي شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و همبستگي، اتحاد، ولايت مداري، انزجار خود را از ظلم و بي عدالتي و بي اعتنايي به اقدامات کورکورانه تروريستي به بهترين شکل ممکن به منصه ظهور مي رسانند.

اينجانب در پايان ضمن گراميداشت اين روز بزرگ، از عموم مردم شريف ، مومن و روزه دار دارالعباده يزد دعوت مي كنم تا با حضور گسترده در راهپيمايي روز جهاني قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.

شايان ذكر است كه راهپيمايي روز جهاني قدس روز جمعه مورخ 96/4/2 از ساعت 11 صبح با تجمع در ميدان شهيد بهشتي آغاز و در مسير خيابان امام خميني (ره)، چهارراه شهداء (ميدان اميرچخماق) ، خيابان قيام و ميعادگاه نماز جمعه مسجد ملا اسماعيل ادامه خواهد داشت.