فرماندار يزد:

ورزشکاران در ترغیب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نقش مهمي دارند

فرماندار يزد در جمع روساي هيأت هاي ورزشي بخش زارچ گفت: ورزشکاران با توجه به جایگاه خاصی که در بین مردم و به ویژه جوانان دارند مي توانند نقش تأثيرگذاري را در ترغيب مردم به مشاركت حداكثري در امر انتخابات داشته باشند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « مصطفي سالاري » در جمع روساي هيأت هاي ورزشي بخش زارچ بيان داشت: توسعه ورزش يكی از راهكارهاي افزايش نشاط، سلامتي و پويايي جامعه است كه براي تأمين منابع مالي آن نياز است از ظرفيت خيرين وبخش خصوصي استفاده شود.

فرماندار يزد با بيان اينكه  در برنامه پنج ساله ششم توسعه به امر ورزش تأكيد شده است اظهار داشت: در اين برنامه و قانون بودجه سال 96 امتيازهاي ويژه اي را براي صاحبان صنايعي كه در امر ورزش مشاركت دارند در نظر گرفته شده كه اين مي تواند در جهت توسعه ورزش مهم باشد.

وي اضافه كرد: بايد در سطح ادارات و نهادها نيز شرايطي را فراهم كنيم تا كاركنان و كارمندان نيز به اين مهم توجه لازم را داشته باشند

عالي ترين مقام اجرايي شهرستان با اشاره به اينكه تامین سلامتی و نشاط جامعه در گرو گسترش ورزش در بین آحاد مردم و جوانان است خاطرنشان كرد: اعتقاد داريم هر چه هزينه در امر ورزش افزايش يابد قطعا هزينه هاي درمان و بسياري از مسائل و ناهنجاري هاي اجتماعي كاهش مي يابد.

سالاري در بخشي ديگر از سخنان خود گفت: همان گونه که ورزشکاران در میادین ورزشی برای کشور افتخار آفرینی می کنند این بار از آنان انتظار می رود که ضمن مشارکت در انتخابات مردم را به مشارکت حداکثری دعوت کنند.

فرماندار يزد حضور جامعه ورزشی را در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی نشان دهنده احساس مسئولیت آنها نسبت به کشور عنوان کرد و افزود: قطعا ورزشکاران نيز همگام با ساير آحاد مردم با هر گرایش و تفکری با توجه به اهمیت انتخابات در توسعه کشور و همچنین حفظ اقتدار نظام اسلامی روز بيست و نهم ارديبهشت ماه حضوری به یاد ماندنی در پای صندوقهای رای خواهند داشت.