فرماندار یزد مطرح کرد؛

هفته دولت فرصت مناسب برای تقویت روحیه همدلی بین مسئولین و مردم است

فرماندار یزد با بیان اینکه هفته دولت فرصت خوبی برای تقویت ارتباط بین مردم و نظام است، گفت: جلب رضایت مردم و ایجاد امیدواری نسبت به نظام، باید محور برنامه‌های این هفته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان یزد به ریاست فرماندار و با حضور معاون فنی و امور عمرانی فرماندار، بخشداران مرکزی  و زارچ و سایر اعضاء برگزار شد.

« مصطفی سالاری » دراین نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تمامی شهدای دولت اظهار داشت: مردم داری،روحیه ساده زیستی،ویژگی های اخلاقی پسندیده و نظم و قانونگرایی از مهمترین ویژگی های شخصیتی شهیدان بزرگوار بوده  است که باید الگوی مدیران و کارمندان دولت باشد.

فرماندار یزد با تأکید به اینکه هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس پیدا کند تصریح کرد: به‌کار گیری روش‌های نو و هنرمندانه در انعکاس عملکرد دستگاه‌های دولتی باید در کنار برنامه‌های معمول مورد توجه قرار گیرد.

وی توجه به نوع نگرش مخاطب را همراه با اطلاع رسانی صادقانه، واقعی و متناسب با مطالبات نسل جوان مهم دانست و از مسئولان خواست با ارایه گزارش های واقعی در جلب اعتماد جامعه برای رسیدن به آرامش و امید تاکید شده از سوی مسئولين ارشد نظام، کوشا باشند.

نماينده دولت در شهرستان یزد با بیان اینکه شاخص های متنوعی برای برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته دولت از سوی ستاد استان ابلاغ شده است گفت:  برنامه های این هفته در سالجاری باید متنوع تر نسبت به سالهای گذشته باشد که در این راستا باید از ظرفیت کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان و همچنین همراهی و همکاری مردم نیز استفاده شود.

سالاری همچنین با اشاره به تقارن هفته دولت در سالجاری و آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا خاطرنشان کرد: این موضوع فرصت مناسبی است تا دولتمردان در کنار نهادهای برآمده از جامعه بتوانند برنامه ریزی لازم را برای خدمت صادقانه و مطلوبتر به مردم داشته باشند.

فرماندار یزد در پایان انتقادات سازنده را لازمه رشد و بالندگي و رفع كاستي‌ها دانست و افزود: مديران در دولت تدبير و اميد بايد پذيرايي نقدهاي سازنده مطرح شده از سوي شهروندان بوده و نسبت به انتظارات و خواسته هاي مردم پاسخگو باشند.