معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري يزد:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، مصطفي سالاري در اين جلسه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر گفت: از مهمترين خصوصيات اين دو شهيد بزرگوار مي توان به صداقت ،‌تلاش و پشتكار در جهت خدمت رساني هر چه بهتر به مردم ، تقويت روحيه اميد و نشاط در جامعه ، مردم داري  اشاره كرد.

معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري يزد با اشاره به تشكيل ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان به تبع استان اظهار داشت: اين ستاد در موعد مقرر فعاليت خود را آغاز كرده كه اميدواريم با برنامه ريزي مناسب ، همراهي و هماهنگي ساير دستگاههاي اجرايي در اين هفته برنامه هاي  خوبي را در سطح شهرستان اجرا كنيم.

قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان يزد با بيان اينكه هفته دولت فرصت مناسبي  براي انعكاس فعاليت هاي انجام شده توسط دستگاههاي اجرايي به مردم است خاطر نشان كرد: در اين هفته بايد با پرهيز از شعار به تبيين و تشريح دستاوردهاي دولتمردان پرداخته شده و با حضور در جمع مردم نيازها شناسايي و براي رسيدن به اهداف و رفع مسائل و مشكلات برنامه ريزي كنيم.

وي با اعلام اينكه در طول يكسال دولت تدبير و اميد اقدامات قابل قبولي انجام شده است تصريح كرد: تثبيت قيمت ها ،كاهش نرخ تورم ،‌‌توجه ويژه به حوزه بهداشت و درمان و معيشت مردم، سياستگذاري در رفع تحريمها با توجه به مذاكرات هسته اي و .... نمونه اي از اقداماتي بوده است كه با تدبير مجموعه دولت محترم در طول اين يكسال انجام شده است.

سالاري  با اشاره به اينكه مركز استان با توجه به اينكه حدود 60 درصد جمعيت را در خود جاي داده از شرايطي خاصي برخوردار است گفت: هم مردم و هم مسئولان از شهرستان يزد انتظارات خاصي دارند كه در اين خصوص  مديران و مسئولان اجرايي شهرستان بايد با تلاش و برنامه ريزي هر چه بهتر در جهت رضايتمندي مردم و در نهايت رضايت خداوند متعال گام بردارند.

معاون سياسي و اجتماعي فرماندار يزد همچنين افزود: برگزاري جلسه شوراي اداري شهرستان، نشست خبري، ديدار مسئولان با ائمه جمعه ، خانواده معظم شهدا و مردم ، تقدير از ادارات برتر شهرستان، ارائه گزارش عملكرد دستگاههاي اجرايي،‌ بازديد از ادارات،‌افتتاح پروژه هاي عمراني از مهمترين اقداماتي است كه در هفته دولت در يزد انجام خواهد شد.