با حضور معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري يزد برگزار شد:

نشست هماهنگي نحوه جمع‌آوری زكات فطره در شهرستان يزد

نشست هماهنگي نحوه جمع‌آوری زكات فطره در شهرستان يزد با حضور معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري يزد و جمعي از مسئولين شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، معاون سياسي و اجتماعي فرماندار شهرستان يزد در اين جلسه ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات مردم در ماه مبارك رمضان گفت: ضرورت دارد برنامه‌ای دقيق و منسجم براي جمع‌آوری زكات فطره در شهرستان سازمان‌دهی شود تا مردم با سهولت و كمال آرامش اين فرضيه ديني خود را ادا كنند.
«محمدعلي جعفري» بابیان اينكه لازم است وجوه جمع‌آوری‌شده در اسرع وقت به دست نيازمندان واقعي برسد، از ادارات كميته امداد امام خميني (ره) و بهزيستي شهرستان درخواست كرد كه نسبت به اين امر مهم اقدام كنند.
وي تصريح كرد: رعايت نظم و انضباط در بحث جمع‌آوری وجوهات مردمي يك اصل مهم و اساسي است كه لازم است نهايت سعي دستگاه‌های مرتبط در اين زمينه اعمال و بهترين خدمت‌رسانی به مردم انجام شود.
گفتني است در پايان اين جلسه مصوب شد ادارات كميته امداد امام خميني (ره) و بهزيستي شهرستان يزد با همكاري سازمان‌های مردم‌نهاد و مؤسسات خيريه نسبت به جمع‌آوری زكات فطره عام، زكات فطره سادات و كفاره روزه توسط صندوق‌هایی جداگانه در محل‌های برگزاري نماز عيد سعيد فطر در مساجد و سطح شهر اقدام نمايند.