به گزارش روابط عمومي فرمانداري، سرپرست فرمانداري در اين نشست با اشاره به نقش ویژه تعاون روستایی در آبادانی و توسعه روستاها اظهار داشت: با توجه به ظرفیت ها و قابلیت های کشاورزی شهرستان يزد و تعامل مناسب ادارات جهاد کشاورزی و تعاون روستایی شهرستان با فرمانداری، در جهت توسعه بخش کشاورزی و حل مشکلات و توانمندسازی تعاوني هاي روستایی و کشاورزی شهرستان، كمك به رشد و شكوفايي صنايع تبديلي و تكميلي و فرآوري محصولات كشاورزي ، حمايت از كارآفرينان در گلخانه ها، رفع مشكلات دامداران و ... آنهم  در سالي كه بنا بر تأكيد مقام معظم رهبري، حمايت از كالا و توليدات ايراني به عنوان محور امور اجرايي و حاكميتي تعيين و ابلاغ گرديده است ، با همدلي و همراهي و هم افزايي، تلاش خواهیم نمود.

در ادامه "جهازي" مدير سازمان تعاون روستايي نيز با اشاره به اصلی ترین برنامه های پیش روی اين سازمان افزود: در شرایط کنونی ساماندهی و تقویت تعاونی های روستايي و فعال اصلی ترین برنامه سازمان است و برای دستیابی به این مهم نیازمند تعامل و همکاری مسئولین ارشد در سطح شهرستان ها هستیم.

وي در پايان تاكيد كرد در خصوص تأمين اقلام تنظيم بازار و تامين ميوه شب عيد نيز برنامه ريزي لازم براي خريد و ذخيره سازي صورت گرفته است.

 


IMG_5448.jpg IMG_5460.jpg IMG_5455.jpg IMG_5462-1.jpg IMG_5466-3.jpg IMG_5469-1.jpg IMG_5474.jpg IMG_5476.jpg IMG_5481-1.jpg IMG_5493-2.jpg