سرپرست فرمانداري يزد تأكيد كرد:

مطالبات مردمي اولویت کاری مسئولان شهرستان است

سرپرست فرمانداري يزد گفت: پيگيري و مرتفع نمودن مشكلات روستاهاي بخش مركزي در اولويت كاري دستگاه‌های اجرايي شهرستان قرار دارد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، جلسه بررسي مسائل و مشكلات روستاهاي بخش مركزي شهرستان يزد با حضور نماينده مردم شهرستان‌های يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي، سرپرست فرمانداري يزد، مديركل امور شهري، روستايي و شوراهاي استانداري، بخشدار مركزي، اعضاي شوراي اسلامي و دهياران روستاهاي بخش مركزي برگزار شد.
«مصطفي سالاري» در اين جلسه با اشاره به اجرايي شدن قانون شوراهاي اسلامي شهر و روستا در دولت هفتم اظهار داشت: مشاركت مردم در امور اجرايي و كاهش تصدی‌گری دولت مهم‌ترین فلسفه تشكيل شوراهاي اسلامي در كشور بوده است.
سرپرست فرمانداري يزد بابیان اينكه شوراهاي اسلامي شهر و روستا پل ارتباطي ميان مردم و دولتمردان هستند افزود: شوراها بايد مسائل و مشكلات مردم را به گوش مسئولان رسانده و از طرفي ديگر اقدامات انجام‌شده از سوي دولت  و شرايط موجود را به مردم منعكس نمايند.
وي اضافه كرد: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي با اقدامات انجام‌شده توسط دستگاه‌های ذی‌ربط در راستای تحقق عدالت اجتماعی چهره روستاها دگرگون‌شده است.
سالاري با تأكيد بر فعال نمودن جلسات كميته عمران و توسعه روستايي در شهرستان يزد خاطرنشان كرد: پیگیری مطالبات مردم از اولویت‌های کاری مسئولان شهرستان است و اميدواريم با ارتباط و تعامل بين بخشي ميان دستگاه‌های اجرايي بتوانيم مشكلات روستاها را مرتفع نماييم.