فرماندار يزد:

قانون بايد تنها ملاك مجريان انتخابات باشد

فرماندار يزد گفت: مسئولان و كارگزاران نظام بايد در انتخابات كاملاً بي طرف باشند و تنها بايد قانون و دستور العمل هاي مربوط به انتخابات را در سرلوحه فعاليت هاي خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « مصطفي سالاري » در پنجمين جلسه ستاد انتخابات شهرستان يزد با تقدير از تلاش هاي صورت گرفته در ايام ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا اظهار داشت: خوشبختانه با برنامه ريزي هاي صورت گرفته روند ثبت نام از داوطلبان به خوبي انجام شد.

فرماندار يزد با اشاره به افزايش 51 درصدي ثبت نام داوطلبان در شوراهاي اسلامي شهر و روستاي شهرستان يزد افزود: اين حضور پرشور نويد دهنده برگزاري انتخاباتي شكوهمند، رقابتي و با حضور حداكثري را در 29 ارديبهشت ماه است.

وي با اشاره به برگزاري همزماني انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا گفت: حساسیت‌های انتخابات باعث می‌شود تا به اين مسئله بااهمیت بيشتري توجه شود كه از اينرو مجريان انتخابات بايد تمامي سعي خود را براي باشکوه‌تر برگزار شدن آن به کاربندند زيرا انتخابات در ايران مظهر اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران ، رأي و اراده مردم است.

سالاري با بيان اينكه مجريان و برگزار كنندگان انتخابات بايد امانت دار رأي مردم باشندتصريح كرد: رعايت کامل قانون در دستور كار همه دست اندركاران امر انتخابات بايد باشد تا خدشه اي در آراي مردم به وجود نيايد.

فرماندار يزد در پايان خطاب به مسئولين كميته هاي ستاد انتخابات شهرستان گفت: همه فعاليت هاي و اقدامات بايد كاملاً منطبق بر برنامه هاي زمانبندي ارسال شده از سوي ستاد انتخابات كشور باشد تا از بروز كوچكترين مشكل احتمالي پيش گيري شود.

در ادامه جلسه هر يك از مسئولين كميته ها به ارائه گزارش اقدامات انجام شده و همچنين برنامه هاي پيش رو پرداختند.